Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[BOSE] Sluchawki On-Ear Zamkniete QC 15


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

prawie kazdy uzytkownik Audi wie, czym zajmuje sie firma Bose.

Szukam naprawde dobrych sluchawek i trafilem wlasnie na ta firme :

http://www.bose.pl/index.php?p=prod&id=86

Pytanie, czy ktos mial okazje zakosztowac dzwieku z tych sluchawek? Jezeli tak, to czy ten dzwiek wart jest ich ceny? Inne renomowane firmy (sennheiser, koss, akg) oferuja to samo ( czyli QC + dobry dzwiek ) za nizsza cene. Mialbym zaplacic tylko za logo Bose, czy dostane cos wiecej?

Prosze o opinie ludzi, ktorzy maja o tym pojecie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej abyś poszedł do sklepu i je przetestował bo nie każdemu jednak odpowiada dźwięk tych słuchawek. Tak to jest z wszystkim :) Ja bym się jeszcze zastanowił nad AKG k701 :) albo w ostateczności nad HD650 ale w SE bass nie jest zbytnio wyrazisty. Miałem przez miesiąc hd555 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, chcialem od tego zaczac, ale nikt w okolicy nie posiada sluchawek bose a salon jest w warszawie o.O We Wroclawiu jest dobry sklep ze sluchawkami i maja tam AKG k701 wiec pojade i sprawdze chociaz te.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchawki mam wlasnie na glowie ;) Ale nie kupowalem na allegro bo nie lubie tam robic zakupow ;/

Jakie wrazenia?

Wykonanie mega. Nigdy nie widzialem tak delikatnej skorki a teraz mam ja wokol uszu :D Robia wrazenie samym wygladem. Pare godzin sluchania muzyki w pracy i po sciagnieciu nawet przez chwile nie czulem, ze je mialem na sobie.

Jak graja?

Maja lekko basowe brzmienie - mi pasuja idealnie do hard rocka i metallu bo slysze wyraznie gitare basowa a strasznie mnie to kreci. W koncu mikser spelnia swoja funkcje... zabawa suwakami niesie powazne zmiany w wydawanych dzwiekach w calym zakresie czestotliwosci. Potrafia zagrac bardzo glosno ( LEKKO PRZESADZILI ) bo dzwiek jest wzmacniany przez mechanizm wewnetrzny. Przez to, urzadzenia przenosne zaoszczedza sporo energii.

Funkcja wygluszania zdaje egzamin. Widac wyrazna roznice, jednak wlaczenie tej funkcji bez muzyki powoduje u mnie pewien dyskomfort ( nie wiem z czym jest to zwiazane, bo nikt inny tego nie zaobserwowal ). Kiedy gra muzyka to juz jest inna bajka - nawet na srednim natezeniu nie slychac wlasnego glosu. Zabawne uczucie - czuje tylko jak mi drga gardlo a nie slysze dziwekow nawet wewnatrz. Przez to kazdy kto slucha muzyki w tych sluchawkach zamiast mowic to sie poprostu drze ;P Sluchawki potrafia skutecznie przeniesc nas w swiat muzyki odcinajac od dzwiekow zewnetrznych.

Podstawowa wada :

- bez baterii nie graja wcale o.O Niby nic, ale jak zapomnimy zasilania to nici z muzyki. Dziwne, bo produkt konkurencyjny AKG gra bez zarzutu nawet jak pradu brak.

- bardzo delikatny kabel ( na szczescie wymienny ) Juz na pierwszy rzut oka widze, ze musze dokupic drugi bo to kwestia czasu, kiedy gdzies zahacze i go urwe.

Generalnie wrazenia odpowiednie - jestem zadowolony. Cena 1,4k nie jest moze zachecajaca, ale jak Kolega wczesniej zauwazyl, placimy rowniez za napis Bose!

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...