Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVJ] Różnica w lampach...!!!!!!


Bruno_74

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie RATUNKU mam godzinę na podjecie decyzji. Ja mam przetwornicę w lampie umieszczoną na spodzie. Widziałem na allegro lampy do mojej cacuni z tego samego rocznika ale z przetwornicą umieszczoną na tyle lampy. Pytanie czy to będzie pasować i czy przetwornice w lampie są takie same? Help

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wiem są 4 i 6 pinowe. Ja mam 6 pinową, ale chodzi mi o różnicę w lampach czy mi się do auta zmieści .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprostu ty masz xenona a ta druga lampa to Bi xenon z czarnym srodkiem :gwizdanie:

Zmiesci sie :) daj fotke albo linka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest ksenon plus,potocznie zwany bixenonem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie ze ten temat byl juz walkowany..? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yyyyyy ok już się nie powtórzy przepraszam....Kasujcie jak chcecie tylko prosił bym po udzielonej mi odpowiedzi :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampy pasują, sam to przerabiałem.

Problem jest tylko z długością przewodów (w bixenonie kostki do podłączenia lamp są w innym miejscu) problem do rozwiązania bez żadnych przeróbek wiązki, dodatkowo przy lewej lampie trzeba wypiąć kostki instalacji elektrycznej z mocowań i poprowadzić w inny sposób.

Poza tym brak regulacji wysokości świecenia z wnętrza pojazdu (przy pojazdach bez fabrycznego xenonu) no i parowanie lamp, problem opisywany na forum

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego dochodza jeszcze wypalajace sie odblysniki.Objawia sie to kiepskim swiatlem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja mam ori xenony w swojej B6 ale niestety jedna lampa od strony kierowcy przez mój błąd jest do wymiany, zj**....soczewkę i kto jest mi w stanie powiedzieć czy te lampy:

LAMPY REFLEKTORY FK AUDI A4 8E B6 01 04 ANGEL EYES (2427335403) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

można zamontować zamiast ori?? Bo nie wiem co mam robić, czy kupić jedną ori xenon, koszt 400zł czy kupić te powyżej bo mi się podobają ale nie wiem czy da radę je zamontować.Kto się na tym zna??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...