Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] Dwa ECU w jednym aucie. czy to możliwe?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tak,tak-ja wiem,że świnki działaja inaczej,tylko chodzi mi,czy takie zmiany vagiem poszczególnych programów,moznaby jakoś porównać-zawsze myślałem,że kodowanie w silniku polega na tym,że jest tylko do synchronizacji sterowników,np kodowanie xxxx1-audi A4,i jak wpiszesz xxxx2-audi A6 i wtedy już nie będzie "współpracy" pomiędzy silnikiem,a ECU,a tu okazuje się że to kodowanie może być zupełnie innym softem,zmodyfikowanym na moc,lub ekonomię itd... :mysli: przynajmniej tak to zrozumiałem... :confused4:

Opublikowano

Szczerze wątpię, żeby w sterowniku było zapisane kilka pełnych wersji softu sterującego silnikiem. Być może kodowaniem pod różne modele czy skrzynie biegów przełącza jakieś poszczególne części softu. Jakby tak było że przełączało by się między pełnymi wersjami softu to np. w Audi A6 z silnikiem 2.7T wystarczyłoby tylko przekodować sterownik na Audi S4 i już miało by się 264KM zamiast 230. Ale tak nie jest :wink4:

Opublikowano

przekodować sterownik na Audi S4 i już miało by się 264KM zamiast 230. Ale tak nie jest

o ile taki soft byłby już wprowadzony-widzisz gregory-co chwilę coś nowego się dowiadujemy,pożyjemy -zobaczymy,jak to sie ma do wszystkiego :wink4:
Opublikowano

Niewiedzę rozwiałaby jedna osoba jakby się tu wypowiedziała :gwizdanie:

Opublikowano

Panowie nie wiem jak jest w benzynach ale w dizalch tak jest

ja np. u siebie w sterowniku zrobilem sobie :naughty: dwie różne wersje softu, podkreślam [dwie różne charakterystyki momentu oraz mocy]

1. pełen ogien

2. rozsadek i ekonomia

wybor za pomoca zmiany kodowania w sterowniku

moze w benzycha tez sie da , ale to juz musi wypowiedziec sie ktos dlubiacy w PB

Opublikowano

Panowie nie wiem jak jest w benzynach ale w dizalch tak jest

ja np. u siebie w sterowniku zrobilem sobie :naughty: dwie różne wersje softu, podkreślam [dwie różne charakterystyki momentu oraz mocy]

1. pełen ogien

2. rozsadek i ekonomia

wybor za pomoca zmiany kodowania w sterowniku

moze w benzycha tez sie da , ale to juz musi wypowiedziec sie ktos dlubiacy w PB

Spanky, mam A4 AJM z programem od Rogala na 161 kucy (turbo AWX), chciałbym mieć możliwość przełączenia na seryjną mapę AJM-a. Możesz pomóc ogarnąć temat jak to zrobić ?

Opublikowano

Panowie nie wiem jak jest w benzynach ale w dizalch tak jest

ja np. u siebie w sterowniku zrobilem sobie :naughty: dwie różne wersje softu, podkreślam [dwie różne charakterystyki momentu oraz mocy]

1. pełen ogien

2. rozsadek i ekonomia

wybor za pomoca zmiany kodowania w sterowniku

moze w benzycha tez sie da , ale to juz musi wypowiedziec sie ktos dlubiacy w PB

Spanky, mam A4 AJM z programem od Rogala na 161 kucy (turbo AWX), chciałbym mieć możliwość przełączenia na seryjną mapę AJM-a. Możesz pomóc ogarnąć temat jak to zrobić ?

To byś chyba musiał do Rogala z tym tematem pójść :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.