Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Problem ze zbieżnością


stefan_S4

Rekomendowane odpowiedzi

W moim A4 w trakcie przeglądu chciałem żeby mi ustawiono zbieżność. W stacji diagnostycznej człowiek miał z tym problemy - w końcu zmierzył rozstaw osi i okazało się, że lewa strona jest krótsza od prawej o 0,8 cm. W końcu ustawił zbieżność tyle ile się dało, a ja zostałem z problemem.

Teraz mam pytanie - co radzicie:

1. Jechać na badanie punktów podwozia - bo może samochód jest przetrącony. Gdzie w Warszawie jest dobre miejsce i ktoś kto mi powie co dalej robić? Ile kosztuje wyciąganie podwozia, bo samo badanie to ok 250 PLN.

2. Z jakiego innego powodu może wynikać różnica - czy np po uderzeniu w krawężnik to się mogło stać, tak że koło się cofnęło - wygiął się wachacz itp?

Co wg Was najlepiej teraz zrobić - nie znam się na mechanice. Do kogo w Warszawie się skierować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem analogiczny problem w Vectrze B ..... osobiście sie poddałem, auto sprzedane[br]Dopisany: 03 Sierpień 2010, 22:12_________________________________________________jeśli któryś z wahaczy nie jest ugięty ....a w A4 tylko przednie wchodzą w gre to autko miało większe puknięcie bankowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim A4 w trakcie przeglądu chciałem żeby mi ustawiono zbieżność. W stacji diagnostycznej człowiek miał z tym problemy - w końcu zmierzył rozstaw osi i okazało się, że lewa strona jest krótsza od prawej o 0,8 cm. W końcu ustawił zbieżność tyle ile się dało, a ja zostałem z problemem.

Teraz mam pytanie - co radzicie:

1. Jechać na badanie punktów podwozia - bo może samochód jest przetrącony. Gdzie w Warszawie jest dobre miejsce i ktoś kto mi powie co dalej robić? Ile kosztuje wyciąganie podwozia, bo samo badanie to ok 250 PLN.

2. Z jakiego innego powodu może wynikać różnica - czy np po uderzeniu w krawężnik to się mogło stać, tak że koło się cofnęło - wygiął się wahacz itp?

Co wg Was najlepiej teraz zrobić - nie znam się na mechanice. Do kogo w Warszawie się skierować?

Koło sie cofnie jeśli banan będzie skrzywiony, możesz miec nawet uwalona podłuznice ale ale wahacz i tak jest zamontoawany do sanek .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...