Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] oprawki postojówek


marioti

Rekomendowane odpowiedzi

ello

czy ktoś wie gdzie oprócz ASO można kupić oprawki do żarówek postojowych t4W. Otóż oryginalnej konstrukcji oprawka jest strasznie mizerna. a po kilku latach jej ciągłego nagrzewania po prostu rozsypała mi się w rękach przy próbie wymiany spalonej żarówki.

Szukałem na necie jednak bez rezultatu. Również szukałem oprawek do innych typów żarówek np. W5W które możnaby zaadoptować bo oryginalne oprawki podłącza się na szybkozłączce a i z ich umiejscowieniem w lampie nie byłoby problemu bo w swoim :quattro: mam jeszcze zwykłe lampy gdzie zwyczajnie wciska się je w gumowy kołnierz[br]Dopisany: 22 Sierpień 2007, 20:04 _________________________________________________a może przynajmniej ktoś orientuje się ile takie oryginalne oprawki będą kosztowały w ASO

pozdro 4all :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwis Audi w Krakowie odpowiedział mi tak:

"Niestety nie jest możliwe kupienie oprawki lub wiązki z oprawką"

Do tego załączył obrazek pokazujący jak wygląda elektryka lampy

Czy ktoś ma jakiś pomysł.

Na allegro nie spotkałem

:quattro:[br]Dopisany: 27 Sierpień 2007, 10:35 _________________________________________________odświeżam bo problem nadal aktualny[br]Dopisany: 29 Sierpień 2007, 16:02 _________________________________________________Swoją drogą to dziwna polityka :audi: żeby przez głupią oprawkę postojówek, które chcąc nie chcąc muszą być, człowiek byłby zmuszony do kupienia całej nowej lampy.

Z problemem poradziłem sobie innaczej :naughty: Poszedłem do kumpla który prowadzi sklep z auto-częściami i dobraliśmy inne pasujące oprawki chyba od Golfa ale już na żarówki W5W

pozdro 4all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...