Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Prośba o zasugerowanie centralki do alarmu


juropek

Rekomendowane odpowiedzi

Chcę, zrobić zamykanie auta z pilota ( teraz tylko kluczyk), ale chcę żeby zostały mi funkcje domykania okien i szyberdachu, możecie mi polecić jakąć centralkę już wyprubowaną, która współpracuje z modułem komfortu?

A4 1997 rok 1,9 TDI 90km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę, zrobić zamykanie auta z pilota ( teraz tylko kluczyk), ale chcę żeby zostały mi funkcje domykania okien i szyberdachu, możecie mi polecić jakąć centralkę już wyprubowaną, która współpracuje z modułem komfortu?

A4 1997 rok 1,9 TDI 90km

musisz poszukać sam jakie wyglądy pilotów itp.

Polecam Maxicar bardzo dobre centralki tylko musisz poszukać aby miały funkcje komfort tzn dodatkowy kanał np 15 sekund po zamknięciu samochodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygląd pilota nie ma dla mnie znaczenia , fajnie jak by miał wygląd oryginalnego , ale zależy mi na zamykaniu i otwieraniu zdalnie bo dzieciak mi klamkę wyrwie :)[br]Dopisany: 09 Sierpień 2010, 22:03_________________________________________________a co sądzicie o tym?

http://allegro.pl/item1176505177_zamontuj_sterownik_zamka_centralnego_audi_a4_95_00.html

lub ten

http://allegro.pl/item1182180881_sterownik_centralnego_zamka_audi_logo.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh alarm to ja mam tyle, że mi zdalnego sterowania potrzeba :), mam też ac więc bardziej mi na wygodzie zależy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O.k, ale jak byś mi podał firmę , jakiś link do opisu tej centralki, żebym nie kupował kota w worku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze kilka pytań i biorę :) dużo zabawy przy montażu samodzielnym, dajesz jakiś opis, i czy szyber też domknie ?? podlicz ile będzie kosztował z wysyłką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze kilka pytań i biorę :) dużo zabawy przy montażu samodzielnym, dajesz jakiś opis, i czy szyber też domknie ?? podlicz ile będzie kosztował z wysyłką

Montaż banalnie prosty tylko musisz zobaczyć jak u ciebie jest sterowany centralny czy dwoma - czy na przemian +,- u ciebie pewnie bedzie na 99% dwoma -

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli domykanie z wkładki działa to i po sterowniku będzie domykać.

Instalacja sterownika jest prosta jeśli ma się choć minimum wiedzy z zakresu elektryki.

Dostaniesz centralkę ze skonfigurowanym sterowaniem zamka w audi. Pomogę w montażu i na pewno dasz sobie rady.

65zł + 5zł poczta (pobranie 12zł)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super, podaj nr konta i jak mam zatytuować, w przelewie podam adres chyba , że chcesz wcześniej. Dla jasności chodzi mi o A4 1,9 tdi 66 kw 1997 rok produkcji, szyby elektryka przód, szyber elektryka, centralny zamek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...