Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nokia N900 + RNS-E


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Czy ktoś może wie jak wyeksportować kontakty z nokii N900 do RNS-E przez bluetooth?

W poprzednim telefonie E65 miałem wgraną aplikacje, za pomocą której mogłem przesłać kontakty z książki w telefonie do nawigacji i wybierać numer za pomocą przycisków na kierownicy. Bluetooth w N900 działa normalnie i mogę rozmawiać "na głośno" jeśli ktoś do mnie zadzwoni lub wybiorę połączenie za pomocą telefonu. Mogę również odebrać i zakończyć połączenie przyciskiem na kierownicy jedyny problem to właśnie ten eksport kontaktów z telefonu do nawigacji. No i oczywiście przy połączeniu wchodzącym na navi i FISie wyświetla się tylko numer , z którego przychodzi połączenie ale nie jest wyświetlana nazwa dzwoniącego.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Nokia Support Discussions znalazłem, że "Maemo uses a open source bluetooth stack, that stack currently does not support rSap, pBap... It is being worked on.". Wygląda na to, że trzeba czekać na rozwiązanie tego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Symbian to generalnie porażka. Koszmarnie stary system nie wiedzieć czemu rozwijany do tej pory przez Nokię. Żaden inny system nie ma problemów z modułami Audi. Nawet najnowsze Androidy czy iOS-y.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...