Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wzmacniacz 4-kanałowy do około 1000:))

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

oczywiście szukałem, ale nic konkretnego nie znalazlem, wiec prosze kolegow o pomoc

potrzebny jest wzmacniacz 4-kanałowy min. moc na kan. 75rms 4om

moze jakis jbl, carpower,audison, magnat,crunch, a moze jeszcze inny

ma zasilac PB, muza hip-hop:))

z gory bardzo dziekuje

Opublikowano

μ-Dimensionμ-Jr. 4-300 co prawda 4x50W (Moc RMS:2x50 W / 4Ω 2x75 W / 2Ω 2x150 W / 4Ω (2 x mostek), ale kladzie na lopatki cala reszte. Polecam z czystym sumieniem. Sprawdzony. Polecany przez Michala z CAR AUDIO REDA a wiec gorna polka car audio.

Opublikowano
  • Autor

hmm a nie bedzie troche za cicho?? nie jestem fanem naglasniania okolicy, ale........ :dance:

Opublikowano

Uwierz mi... Nie bedzie... Bedzie czysto i glosno...

Opublikowano
  • Autor

hmmm mam nadzieje, ze sie nie rozczaruje, mam blaupunkta 470 czyli na kanal 55rms i nie jest fajnie :>

Opublikowano

zgadzam sie z kolega wojtkiem μ-Dimensionμ to bardzo dobry wzmacniacz w stosunku cena jakosc na twoim miejscu dozucilbym 200 - 300 stowki i wzkol audisona LRx-4.300 bardzo dobry wzmacniacz zupełnie inna pułka niż μ-D , ciekawa opcja jest etz helix hxa 400 mk2 a raczej w kierunku audisona :a4fan:

add odp wyzej : jest roznica pomiedzy pustymi watami a prawdziwymi poczytaj o sony xm-4540 to zobaczysz o czym mowie wzmacniacz 10 lat tem skonstruowany a lepszy niz U-dimension

Opublikowano

na twoim miejscu dozucilbym 200 - 300 stowki i wzkol audisona LRx-4.300 bardzo dobry wzmacniacz zupełnie inna pułka niż μ-D , ciekawa opcja jest etz helix hxa 400 mk2 a raczej w kierunku audisona :a4fan:

Masz racje jesli chodzi o audisona, rzeczywiscie to inna polka. Ja polecam to czego mialem PRZYJEMNOSC uzywac i slyszec w realu jak pracuje.

Ale fakt faktem, ze AUDISON wypada lepiej od japonczyka.

:)

Najlepiej jest posluchac jak oba pracuja i samemu dokonac wyboru. Ja tak zrobilem i nie zaluje...

Pzdr

Opublikowano
  • Autor

czyli ten audison jest lepszy od u-D, znalazlem LRX5 - bede mial kanal na suba:)

czy w kwocie audisona znajde cos jeszcze lepszego czy to jest najlepszy wybor??

sorrki, ze sie tak dopytuje, ale nie chce popelnic bledu przy kupnie wzmaka :>

Opublikowano

Tak to jeszcze zalezy co słuchasz itp

ale Lrx 4.300 Ci wystarczy widziałem gdzies w promocji za 1200 - 1300 zł

Opublikowano
  • Autor
Tak to jeszcze zalezy co słuchasz itp

biały chlopak z czarna muza na pokladzie:)) :dance:

skoro ten Lrx 4.300 jest taki dobry, to moze od razu LRX5.600 - moc na kanał taka sama4x65rms 4om, dodatkowo kanał na suba (180rms 4om) i cena 1200 :)

Opublikowano

jesli sprawny to mozesz smialo brac chociaz i tak napewno go nie wykorzystasz w pełni ale moze jak kiedys rozbudujesz audio bedzie jak znalał

Opublikowano
  • Autor

ok wielkie dzieki :thumbup:

Opublikowano

Ja bym tam wzial Alpine V12 MRV ktorys z gornej polki :) wedlug mnie wymiata slicznie :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.