Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[INNE] A6C5 AirRide, Led na tyl, Bentley 19" 180hp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to już nie w tym aucie ziom :cool1

Ciebie też dopadł szał macicy na eske ? :naughty::tongue4:

BTW kapitalne auto, jedna z najlepszych C5 jakie widziałem :good:

Poczekaj aż skończę swoją :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Ciebie też dopadł szał macicy na eske ? :naughty::tongue4:

nie - zostaję przy TDI, ale ile razy można obszywać kierę w jednym aucie :decayed:

Poczekaj aż skończę swoją :decayed: :decayed: :decayed:

podejrzewam że wtedy Rafał wciąż będzie dwa kroki przed Tobą :tongue4::decayed:

Opublikowano

nie - zostaję przy TDI, ale ile razy można obszywać kierę w jednym aucie :decayed

Uwierz mi ..dużo :D

Ciebie też dopadł szał macicy na eske ? :naughty::tongue4:

nie - zostaję przy TDI, ale ile razy można obszywać kierę w jednym aucie :decayed:

Poczekaj aż skończę swoją :decayed: :decayed: :decayed:

podejrzewam że wtedy Rafał wciąż będzie dwa kroki przed Tobą :tongue4::decayed:

Zobaczymy :cool1::naughty:

Może nie skończą mu się pomysły :D

Opublikowano
  • Autor

BTW kapitalne auto, jedna z najlepszych C5 jakie widziałem :good:

...podejrzewam że wtedy Rafał wciąż będzie dwa kroki przed Tobą

dzieki

Zobaczymy :cool1::naughty:

Może nie skończą mu się pomysły :D

na to bym nie liczyl, pomyslow jest bardzo duzo tylko kasy nie ma skad brac :/

Opublikowano

na to bym nie liczyl, pomyslow jest bardzo duzo tylko kasy nie ma skad brac :/

Witaj w klubie :kwasny:

Ja rzuciłem palenie.. to jakieś 300 zeta miesięcznie na + do modów :decayed:

Opublikowano

no to mozesz miec lekka przewage hehe

No nie wiem... ostatnimi czasy modyfikacje wyparły upodobania do rosyjskich, militarnych zegarków do nurkowania :lol1:

Opublikowano
  • Autor

a nurkujesz czy Ci sie tylko zegarki podobaja?

Opublikowano

a nurkujesz czy Ci sie tylko zegarki podobaja?

Tylko zegarki :decayed: Jakbym zszedł 2 metry pod wodę z butlą to panika na 200 % :D

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Istnieje opcja zrobienia w carbonie..wszystko kwestia kasy.

a skora nadal sie tak marszczy jak kiedys u mnie zrobiles czy cos sie poprawilo? :wink4:

Opublikowano

Istnieje opcja zrobienia w carbonie..wszystko kwestia kasy.

a skora nadal sie tak marszczy jak kiedys u mnie zrobiles czy cos sie poprawilo? :wink4:

Marszczy się cały czas.. teraz zamiast skóry dajemy dętki od rometów to się mniej marszczy :hi:

Opublikowano
  • Autor

dobra zapodaje zdjeica kiery

myslalem ze uda mi sie dzisiaj podlaczyc radio juz ale niestety na mysleniu sie skonczylo :D

kiera2.th.jpgkierar.th.jpg

troche "nowych" dekorow tez widac

podejrzewam ze opinie co dnie nich beda podzielone, narzie jednak zostaja

defaultra.th.jpgdekory.th.jpg

Opublikowano

Zrób zdjęcia bez lampy bo nic nie widac :decayed:

Opublikowano

no dekory masz inne niż wszyscy :gwizdanie: :good:

Opublikowano
  • Autor

jutro postaram sie pstrykjanc fotki za dnia

Opublikowano

dekory to hydrografika? jakoś do mnie nie przemawiają, jednolity fiolet na wysoki połysk chyba lepiej by się prezentował :mysli:

kierownica i gałka fpipkę :good:

Opublikowano

dekory to hydrografika? jakoś do mnie nie przemawiają, jednolity fiolet na wysoki połysk chyba lepiej by się prezentował :mysli:

Nakłaniałem na alcantarę fioletową :decayed:

Co by nie było to hydrografika wygląda jak imitacja imitacji :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

nie chodzilo mi o to zeby cos mi imitowaleo carbon

chcialem fioletwe dekory, ale pomyslalem ze jak je pomaluje na wysoki pomysl to bedzie mi czego brakowalo, a tak przynajmniej bedzie na nich jakis wzor

Opublikowano

Ja wiem, że o carbon Ci nie chodziło..ale ta " kratka" sama w sobie nie wygląda za dobrze :wink4: Ja bym wybrał malowanie w kolor lub alcantarę.

Grunt, że Tobie się widzi :good:

Opublikowano
  • Autor

narazie mi sie nie widzie

powiem jak jaest jak zbiore wszystkie dekory bo tak z brakujaca polow to mozna gdybac :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.