Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Pompa hamulcowa?


sproket1

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich.poruszam znowu temat odnosnie hamulcow.blokuja mi sie coraz czesciej i nie wiem co robic !!cylinderki sa ok,klocki tez, wezyki tez nie sa pozaginane wiec pozostaje tylko pompa hamulcowa...przyblize troche moj problem dla tych ktorzy nie czytaki wczesniej wypowiedzi....wiec tak po paru metrach jazdy i parokrotnym hamowaniu blokuja mi sie4 hamulce.dzieje sie to we wszystkich kolach naraz.gdy samochod postoi troche wszystko wraca do normy,kola sa bardzo gorace nawet felgi ....wydaje mi sie ze to bedzie wina pompy hamulcowej,ale nie jestem pewien na 100%.mo0ze ktos mial taki przypadek to bardzo prosze o kontakt i jakas podpowiedz.jesli to pompa to jaki to jest koszt ...dziekuje wszystkim za porade i pozdrawiam robert ....acha jeszcze jedno czy mozna jakos sprawdzic ta pompe hamulcowa czy jest dobra czy tez nie........

Popraw temat

[spedyt]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolego ja kiedyś miałem coś podobnego jak mi się rozszczelnił wężyk idący od serwa (łączy się ze ścianą grodziowa a potem idzie do silnika). Po kilkukrotnym naciśnięciu hamulca blokowało koła i trzeba było chwile odczekać żeby pedał znowu zmiękł. pzdr :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemem może być uszkodzone serwo ;/ znam przypadek z audi RS6 BiTurbo ze wszystkie koła zablokowało podczas jazdy na autostradzie i pózniej działy sie cuda z tymi hamulcami :/ aż w końcu skończyło się na serwie do którego dostała sie woda i takjak by zamarzała i blokowało wszystko, po wymianie serwa wróciło wszystko do normy i jest OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...