Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AHU] Przepływka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam posiadam audiczke b5 97 rok 90 konikow tdi, wszystko bylo dobrze do przedwczoraj jak zobaczyłem jak wskazówka od paliwa zaczyna sie w masakrycznym tepie przewracac, wiec pojechalem do kolegi podpiął mi pod kopa vagiem sprawdzał, i wszystko idealnie wszytskie bloczki po kolei idealnie miescila sie w normie dopoki nie sprawdzilismy MAF-a ktory norme dla mojego silnika powinien miec 250-340, a on na wolnych obrotach juz mial 460 i nie mowiac ze po dodaniu gazu poszlo do ponad 500. Wiec jestm juz porzygotowany na kupno przeplywomierza ,jeszcze tylko zeby ktos z forum mi powiedzial ze to to to ide do sklepu i kupuje. Dla przykladu na polowie zbiornika przejechalem cos ponad 400 kilometrow w jezdzie mieszanej normalnie kopara opada;/ Pomóżcie prosze;/

Opublikowano

Witam posiadam audiczke b5 97 rok 90 konikow tdi, wszystko bylo dobrze do przedwczoraj jak zobaczyłem jak wskazówka od paliwa zaczyna sie w masakrycznym tepie przewracac, wiec pojechalem do kolegi podpiął mi pod kopa vagiem sprawdzał, i wszystko idealnie wszytskie bloczki po kolei idealnie miescila sie w normie dopoki nie sprawdzilismy MAF-a ktory norme dla mojego silnika powinien miec 250-340, a on na wolnych obrotach juz mial 460 i nie mowiac ze po dodaniu gazu poszlo do ponad 500. Wiec jestm juz porzygotowany na kupno przeplywomierza ,jeszcze tylko zeby ktos z forum mi powiedzial ze to to to ide do sklepu i kupuje. Dla przykladu na polowie zbiornika przejechalem cos ponad 400 kilometrow w jezdzie mieszanej normalnie kopara opada;/ Pomóżcie prosze;/

jedz do kogos kto ma pojecie o diagnostyce [bo ani Ty ani kolega nie macie -wybacz ;) ] bo wina nie lezy po stronie przeplywomierza , z tego co opisujesz dziala prawidlowo ....

Opublikowano
  • Autor

kurcze to tu mi zbiles z tropu to co jescze moze byc ze ona pozera to paliwo ?? Zaznaczam ze komp nie ma zadnych bledow

Opublikowano

Dlaczego wiekszosc osob na tym forum wychodzi z zalozenia ze jesli w bloku Fault Codes nie ma nic to jest niby wszystko jest ok a jednak pojawiaja sie schody.... Radze najpierw troche pocztac na forum zwlaszcza w dziale Diagnostyka VAG zanim zada sie jakies pytanie a tym bardziej ma zamiar udzielic sie jakiejs odpowiedzi.... Pzdr

Opublikowano

Maciek przepływkę sprawdza się dynamicznie sprawdzając czy w grupie 008 (kolumna MAF) jest zmniejszona dawka paliwa w stosunku do wartości zadanej.

Pozdr.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.