Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Uchwyt pod telefon


Rekomendowane odpowiedzi

witam mam problem posiadam telefon NUMER KATALOGOWY 8E0 862 393 TYP RTE-3HD i uchwyt pod do którego moge podłączyć telefon tylko na kabel czy moge kupić jakiś adapter na telefon bezprzewodowy czy musze wymienić czły uchwyt a uchwyt wygląda tak

4_sQ0.jpg szukałem na forum ale widze ze posiadacie inne uchwyty.

[br]Dopisany: 14 Sierpień 2010, 11:57_________________________________________________co koledzy nie jesteście w stanie mi pomóc nikt nie ma takiego uchwytu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego - w ASO można dokupić nakładkę na uchwyt, który pokazałeś na zdjęciu. W/w nakładkę dobiera się pod konkretny telefon - w moim przypadku dla Nokii E51 koszt tej części to 700zł. Lepiej sprawdź czy nie masz modułu Bluetooth (bardzo często jest w autach, które mają uchwyt przy konsoli) - jeśli okaże się, że tak - masz łączność bezprzewodową za free i nie potrzeba uchwytu, wystarczy sparować swój telefon z modułem i można schować go do kieszeni lub schowka.

Jest kilka sposobów na sprawdzenie czy auto wyposażono w moduł obsługi bezprzewodowej z telefonami komórkowymi:

1 - uruchom w telefonie komórkowym funkcję szukania urządzeń z interfejsem bluetooth - powinno Ci znaleźć moduł AUDI UHV XXXX (gdzie x to numer interfejsu). Zwykle pin dostępu do tego urządzenia to 1234 (chyba, że poprzedni właściciel zmienił fabryczne ustawienia).

2 - jeśli dysponujesz interfejsem VAG - możesz spróbować połączyć się ze sterownikiem Telephone (77). Jeśli uda się uzyskać połączenie - masz BT. Warunkiem poprawnego sprawdzenia jest użycie interfejsu VAG HEX+CAN (na zwykłych kabelkach KKL nie sprawdzisz)

3 - lista kodów wyposażenia samochodu. Niestety na naklejce serwisowej nie ma kodu odpowiedzialnego za BT - potrzebny jest pełna baza kodów danego auta, dostępna w ASO. Kod 9W0 to brak BT, 9ZF lub 9ZG - to auto z BT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...