Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[inne A6 C5] Problem z temperaturą cieczy


Adriano007

Rekomendowane odpowiedzi

Witam obecnie urzytkuję Audi A6 C5 ale że na forum A6 nie dostalem jednoznacznych pomocnych informacji, a że wcześniej dwókrotnie urzytkowalem A4 pozwoliłem sobie i na tym forum opisać mój problem. Awięc tak:

Kilka dni temu zaobserwowalem dziwne zachowanie wskazowki od temperatury cieczy. Mianowicie poruszając sie samochodem wskazówka najpierw ustawiła sie na 90 st.C po czym zaczęla spadać w dół im wytracałem predkość. Kiedy zaś ową predkosć zwiększałem wskazówka szła w górę ale do 90 st.C nie dochodziła. Po powrocoe do domu i po odczekaniu ok 2 godz. ponownie wjechalem w trase i wszystko było oki. Tym sposobem przestalem sietym interesowac ale do wczoraj. Tzn wczoraj rankiem wybrałem sie w trasę kilkunastu kilometrową (fakt faktem ż ewyjechałem spokojnie bez szaleństwa. jechalem cały czas bez warjacji). Oczywiście wskazowka pokazala temp. równo 90 st. C wiec ok. Wieczorem ponownie wybrałem się w trase ale juz z pod domu troche ostrzej ruszylem, samochód przeciągnąłem na pierwszych trzech biegach i niestety nie miła niespodzianka tzn temp. cieczy nie mogla przekroczyć 80 st.C. Jak myślicie co może być tego powodem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...