Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Coś nie tak z instalacja LPG


olek4505

Rekomendowane odpowiedzi

instalacja autronik al-700 próbowałem ustawić gaz bo pali mi 18l gazu i za chiny nie mogę go ustawić na podłączonym korkowcu parownik nie reaguje gdy wsadzę register zaczyna reagować dodam ze zmieniałem korkowca na inny i tez lipa dalej to samo co to może być parownik mam nowy filtr gazu tez czyżby siadła elektronika czy problem leży gdzieś indziej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuc screeny z ustawieniami instalacji, podczas pracy na PB i LPG czy pracuje sonda oraz jakie zakresy pracy masz ustawione krokowca na wolnych obrotach i na podwyzszonych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiec tak sonda na Bp pracuje jak przełączę na gaz sonda niby tez pracuje ale ma małe skoki jak odłączę krokowca zaczyna normalnie pracować jak na Bp dodam jeszcze ze jak podłącze krokowca to zaczyna się zacinać wkładałem już z 5 krokowców i ciągle to samo tak ze wątpię ze to wina krokowca a screenów nie dam rady wrzucić bo miałem pożyczony kabel na 1 dzień od kolegi a i sonda na 100% pracuje bo nie dawno ja wymieniałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogłes zobaczec odrazu czy sterownik gazu zmienia ustawienia krokowca czy stoi w miejscu jezeli stoi to mozliwe uszkodzenie sterownika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodam ze wyskakuje mi taki błąd po przełączeniu na gaz 16518 Sonda lambda brak zmian napięcia (strona 1 czujnik 1)brak osprzętu / nie związany ze sprzętem po przełączeniu na benzynę błąd nie wyskakuje przełączę na gaz i błąd powraca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...