Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Numery plastikow itp


JohnZi

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc, chcialbym wymienic pare elementow we wnetrzu co by je troszke odswiezyc. Potrzebowalbym numery plastikow przy raczkach w drzwiach - lewa strona z otworami na 4 szyby no i numer prawej.

Pikowany skorzany hamulec reczny rs4.

klamki przednich drzwi rs4 ( chyba wejda bez problemu z tego co czytalem)

Trzeci przycis-zaslepka od lewej, tam gdzie esp. Wyciagnalem go i mam taki numer 8E1941518 i ponizej >PCK FR DA2 - na getem.pl znajduje mi 2 pozycje 8E19415185PR i 8E1941518A5PR, ktory bedzie dobry?

No i numery spinek w drzwiach tak na wszelki wypadek jak bedzie rozbieral

Da sie zrobic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki kolor misek dla przycisków otwierania szyb?

Zaślepka w konsoli środkowej: 8E1 941 518 5PR (wariant z końcówką A ma chromowany pasek).

Spinki tapicerki drzwi: 8E0 868 243

Pikowany uchwyt dźwigni hamulca ręcznego dla RS4: 8E0 711 327 M 8UD

Klamki wewnętrzne: 8E1 837 019 H 1L1, 8E1 837 020 K 1L1, 8E0 839 019 D 1L1, 8E0 839 020 D 1L1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Bart bardzo mi to pomoglo.

Co do koloru misek bedzie to raczej soul bo mam wszystko utrzymane w ciemnych kolorach.

Co do tych klamek to podales je w kolejnosci przod-->tyl? chcialbym pierw na przodzie wyprobowac

Wczesniej znalazlem takie klamki i troche roznia sie one cena jak i samym numerem, czemu tak?

http://oemplus.com/index.php?main_page=product_info&cPath=60_71_105&products_id=843&zenid=a133982a808681e271728a68ea9d8850

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klamki do których podałeś linka są od RS4 Cabrio - nie wiem czy będą pasować.

Miska przycisku podnoszenia szyby dla tapicerki drzwi pasażera: 8E1 867 162 A 7PE

Jeśli chodzi o stronę kierowcy - masz składane lusterka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u kierowcy sa tylko 4 przyciski na szyby i blokada tych szyb. Lusterka skladanie wylacznie manualnie od zewnatrz

Moze jescze poprosze o numer przycisku do otwierania szyb po stronie pasazera i bedzie wsio:) dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panel na 4 przyciski do szyb, lusterka składane manualnie - drzwi kierowcy, : 8E1 867 171B 7PE

Przycisk podnoszenia szyby (4-pinowy, stosowany od lipca 2002): 8Z0 959 855B 5PR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...