Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[All] Halogeny soczewkowe from Allegro


pawlopwl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, instalował ktoś z Was halogeny tego typu z Allegro?

http://www.allegro.pl/item1186131084_halogeny_soczewkowe_h3_55w_vat_homologacja.html

Jak one święcą? Jest to warte instalowania? Zmieniłem u siebie reflektory na zespolone no i nie mam halogenów, z racji tego że nawet używki do a4 po lifcie sa co najmniej dwa razy droższe rozmyślam nad zakupem takowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam coś podobnego do sprzedania, za 50zł + wysyłka Ci to puszczę jak chcesz, miałem zakładać je do siebie ale odpuściłem i szukam teraz ori,a świecą nawet dość ładnie białym światłem :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale na samochodzie nie widziałeś jak świecą? Możesz zapodać jakieś fotki Twoich? Choć wolałbym żeby na żółto świeciły, da się to jakoś zrobić?

Może jeszcze ktoś więcej coś powiedzieć kto używał podobnych halogenów w swoim samochodzie o ich jakości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale na samochodzie nie widziałeś jak świecą? Możesz zapodać jakieś fotki Twoich? Choć wolałbym żeby na żółto świeciły, da się to jakoś zrobić?

Może jeszcze ktoś więcej coś powiedzieć kto używał podobnych halogenów w swoim samochodzie o ich jakości?

nie miałem tego na aucie, ale jak przyłożyłem do kratek tam gdzie miałem montować, to nieźle dawało, one świecą na żółto tyle że nie jest to taka żółć jak ze zwykłej żarówki, swiecenie pełnym zółtym światłem jest tylko kwestią zmiany żarówki :good:

http://moto.allegro.pl/item1179336477_halogeny_soczewkowe_2_szt_biale_i_niebieskie.html

mam takie, jak nówki, używane, tylko aby je sprawdzić :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...