Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] D2S pod H7


endriuu

Rekomendowane odpowiedzi

Czy świetlówka D2S bedzie pasować pod gniazdo H7 w soczewkowym reflektorze? Co wybrać - Philips czy Osram? 4300K czy 5800K? Ponoć wszystkie inne tzn 6000K i wiecej nie maja nawet homologacji i nie warto ich kupować. Pozdrawiam[br]Dopisany: 26 Sierpień 2007, 23:12 _________________________________________________Ok juz wiem. Aby D2S pasowała do gniazda H7 trzeba dokupić adapter za 15 zl. nadal nie wiem co wybrać : philips czy osram? 4300K czy 5800K. czy slyszał ktoś o japońskich przetwornicach Koito. Jak sie spisują? pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to są soczewki przystosowane do D2S. maja stosowne napisy na szkle.[br]Dopisany: 27 Sierpień 2007, 23:36 _________________________________________________Koresponduje z jednym gosciem z allegro w sprawie xenonów. Mowi, że prztwornice Koito są zdecydowanie mniej awaryjne od Valeo. To nasza korespondencja:

"Witam.

Czy przetwornice Kioto będą nowe? Wejdą mi w miejsce pod reflektorem

spasowane do Valeo? Jeszcze mam pytanie co do D2S. Macie Philipsa 5800K. czy

może Osram sa lepsze? Przejściówki tez sa na stanie rozumiem?

Pozdrawiam andrzej"

"witam

posiadam tylko nowe produkty ! czy wejdą w miejsce twoich przetwornic - podaję wymiary Koito: szer. 8cm dł. 12,5 grubość 2cm. Philips czy osram nie ma żadnej różnicy co do barwy posiadam tylko 4300K gdyż firmowa 5800K jest o ponad 100% droższa. Nikt na allegro nie ma mają tylko chińskie 6000K - 12000K . Napisz czy twoja żarówka jest mocowana do lampy takim pierścieniem jak w A3 lub A6.

pozdrawiam Piotr"

I teraz moje pytanie. Może zna ktos wymiary przetwornic Valeo? czy Koito zmieszcza się w ich miejsce? No i ten pierścień - to samo co w A3 i A6? Nie mam pojęcia. Czekam na sugestie.

[br]Dopisany: 28 Sierpień 2007, 12:02 _________________________________________________ok juz wszystko wiem. pierscien jest potrzebny. Mam tylko pytanie co do fisa. nie bedzie fiksował przy braku zwyklych zarowek? Obawiam sie ze moze non stop wyswietlac sie informacja o przepalonej zarowce.[br]Dopisany: 03 Wrzesień 2007, 21:36 _________________________________________________Zapraszam:

http://www.a4-klub.iq.pl/smf/index.php/topic,16972.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...