Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] JAK SPRAWDZIĆ SONDĘ VAGIEM?


hubert1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Jestem początkujący jeśli chodzi o VAG.Bardzo proszę o instrukcję jak sprawdzić parametry sondy .Mam program "VAG-COM 081A ","POLSKI VAG 4.9",dzisiaj ściagnołem też "VCSD PL908" ale jeszcze nie wiem czy mi działa.VAG-COM 208.1 i 311.2 mi nie chodzi na WIN7.Prosiłbym o informację "co mam nacisnąć" i jakie numery kanałów mam sprawdzić oraz jakie wartości powinny być dla sondy lambda .Może są jakieś tabele określające numery kanałów i parametrów dla pozostałych elementów silnika? Wiem tylko jak sprawdzić czy są błędy i je skasować.Dodam że dużo mi pali i chciałbym zacząć od sondy-błędów niemam.

Z góry dzięki za pomoc!!! :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

dołączam się do prośby, też muszę sprawdzić sondę (jej parametry) Vagiem, wyskakuje mi co jakiś czas błąd

"16518 - Oxygen (Lambda) Sensor B1 S1: No Activity

P0134 - 35-10 - - - Intermittent"[br]Dopisany: 20 Sierpień 2010, 09:30_________________________________________________kolego hubert1 zobacz ten temat, fajna funkcja (w pełni sprawny system xp zainstalowany w windows 7 i wszystko działa) można używać programów działających na win xp

http://windows.microsoft.com/pl-PL/windows7/install-and-use-windows-xp-mode-in-windows-7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...