Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Podłączenie tylnych głośnikow, potrzebna pomoc


ed3ride

Rekomendowane odpowiedzi

Podlaczylem radio clariona zamiast concerta. Chcialbym podlaczyc same tylne glosniki bez subwoofera w bagazniku, poniewaz tam zamontowalem wieksza skrzynie i tamta nie jest potrzebna. Troszke czytalem na ten temat i mam pytanie dotyczace kostki mini iso. Czy wystarczy podpiac kable od tylnych glosnikow(z mini iso) do zwyklej kostki iso i podpiac remota(z mini iso do kabla z automatycznej anteny) zeby zaczelo dzialac czy jeszcze cos jest konieczne. Jezeli dobrze mysle to ktore piny odpowiadaja za tylne glosniki. W innym temacie byly zaznaczone te piny, ale na naklejce z radia jest napisane, ze jest to RF i RR a ponizej LF i LR, dlaczego sa tam oznaczenia dla przednich glosnikow?Jak to dokladnie podlaczyc? Mam nadzieje, ze nie namieszalem za bardzo. Dzieki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na RR i RF podajesz sygnał liniowy, którego w kostce ISO żadnego radia nie znajdziesz. Podłączenie które sugerujesz najprawdopodobniej uwali wzmacniacz.

Do tego potrzebujesz zakupić przejściówkę miniISO -> 2xRCA lub dolutować wtyki rca do instalacji auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim clarionie mam 2 wyjscia czincz, czyli jak bym wzial taki kabelek czincz obcial go i z jednej strony wpinam pod wyjscie liniowe z radyjka a z drugiej lutuje kabelki od mini iso powinno byc ok? A sprawe zasilania jak rozwiazac, + wzbudzajacy wzmaniacz z mini iso podlaczam do automatycznej anteny w iso od radia, a mase tez trzeba, czy juz jest w bagazniku gdzies podpieta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim clarionie mam 2 wyjscia czincz, czyli jak bym wzial taki kabelek czincz obcial go i z jednej strony wpinam pod wyjscie liniowe z radyjka a z drugiej lutuje kabelki od mini iso powinno byc ok?

Tak

A sprawe zasilania jak rozwiazac, + wzbudzajacy wzmaniacz z mini iso podlaczam do automatycznej anteny w iso od radia,

Tak

a mase tez trzeba, czy juz jest w bagazniku gdzies podpieta?

Całe nadwozie jest masą i nie musisz jej ciągnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...