-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
wlasnie u siebie nie zauwazylem ze po zmianie jest jakas roznica, pierwszy raz tak mialem bo to naprawde byl niezly wynik ;] musze zaobserwowac co teraz bedzie sie dzialo
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
Jakis czas temu wymienialem olej w swoim altku, przebieg 270 tys. Wczesniej bral standard mniej niz 1l/1000km. Olej to mobil 10w40 i filtr mann. Autko szykowalem na trase do Niemiec w bagazniku banka oleju oczywiscie, jednak zdziwilem sie jak bez dolewki zrobilem 3000km z tego 2000km po autostradzie a 1000 w mieszanym. Ciekawe co sie stalo, ze nagle wyzdrowial, zobaczymy co dalej ale to chyba jakas duza anomalia byla ;]
-
Amortyzatory stan
A czy ktos pamieta jakie byly oznaczenia amorkow monroe, ktore sa zamiennikami dla s-lina?
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
Duzo za duzo, czyli ile to bedzie?
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
Duzo za duzo, czyli ile to bedzie?
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
Duzo za duzo, czyli ile to bedzie?
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
na wiosne chyba tez zaleje 5w50 ;] moze troszke bedzie lepiej :>
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
na wiosne chyba tez zaleje 5w50 ;] moze troszke bedzie lepiej :>
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
na wiosne chyba tez zaleje 5w50 ;] moze troszke bedzie lepiej :>
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
ja leje 10w40 przy przebiegu 250kkm, bierze ok 0.6l na 1000km, chyba zmiana oleju przy takim przebiegu nie bedzie wskazana? jak to wyglada?
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
A autko z jakim przebiegiem?
-
[B6 ALT] Termostat Meyle, prosze o opinie
Czy ktos miał termostat z firmy Meyle w swoim samochodzie, jeżeli tak to proszę o opinie czy warto w niego zainwestować 280zł .
-
[B6 ALT] Termostat
a ja mam pytanie po jakim czasie macie temperature 90 st, ja dzisiaj zlapalem po 8km spokojnej jazdy bez wlaczonego cieplego nawiewu a temperatura na dworze 10st. Bo mam wrazanie ze rok temu auto szybciej mi sie grzalo a teraz jak wlaczam cieple powietrze z nawiewu to duzo trzeba, zeby wskazowka wskoczyla na 90
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
500km od przerobki, ubytkow nie widze zadnych a powinna byc polowa na bagnecie spokojnie, 300 km trasy caly czas 4 - 5 tys obrotow max predkosc 200km/h i dodatkowo sporo wyprzedzan na wysokich obrotach, powinno duzo zniknac jak nie min a jest full ;] jedynie mialem blad zapchanego kata wczesniej ale po skasowaniu przez 400 km cisza a tu nagle check sie zapalil przypuszczam, ze to ten sam blad sie odezwal, no chyba, ze cos innego.
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
w przyszlym tyg kupie i wymianie, a przy okazje obejze jak tam droznosc
ed3ride
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta