Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Jaki rozrusznik - zamiennik czy oryginalny?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Muszę kupić rozrusznik, bo mój już ciężko pali...

Czy śmiało mogę brak rozrusznik z allegro kosztujący (to chyba zamiennik) ~300zł ?? Czy może lepiej z dala od nich i szukać używanego ori?

np. taki: http://allegro.pl/item1191229796_nowy_rozrusznik_audi_a4_a6_80_vw_passat_1_9_tdi.html

Opublikowano
:bry: Kolego a nie można tego starego naprawić.Pewnie koszta będą mniejsze.Mogę polecić Ci w Toruniu warsztat.Wiem że masz jakieś 60 km do mnie(warsztat prowadzi mój szwagier i wiem że mało bierze).Może jest jakiś spec w Twojej okolicy.Sam wiesz że ori to :good:
Opublikowano
  • Autor

Raz już go dałem do naprawy, miejscowość Niemce k. Lublina, niby tacy dobrzy, coś tam powiedział, że wymienił zapłaciłem 150zł i dalej to samo, aż w zimie pewnego razu kręcił sam rozrusznik...

Dlatego wolałbym trochę więcej dać i mieć nowy ;) Nie wiem jednak czy opłaca mi się kupować nowy zamiennik, czy nie okaże się zamiennikiem na rok... A używka ori nie mam pewności czy nie będzie to samo...

Opublikowano

Napisz jakie masz objawy.

Opublikowano
  • Autor

Trudno mi to opisać, kręci rozrusznik, ale jakoś tak dziwnie i zawsze pod koniec kręcenia jest takie tratata (jakby chciał, ale nie mógł). Zapala po 2-3 sekundach najszybciej, albo i dłużej.

Opublikowano

To wygląda na bendix(automat),pewnie przepuszcza.Jest to do naprawy.

Opublikowano
  • Autor

To wygląda na bendix(automat),pewnie przepuszcza.Jest to do naprawy.

Rozumiem, że automat to inne określenie bendixa, bo przyznam, że nie wiem co to jest. Jaki jest orientacyjny koszt naprawy tego?

Opublikowano

Automat to jest inaczej elektromagnes,a bendix to jest mała zebatka(z takim sprzęgiełkiem) co zazębia wieniec i to Ci pewnie walneło.Koszt około 80 -100 zł i robocizna jakies 50 - 70zł

Opublikowano
  • Autor

Byłem w zakładzie zajmującym się rozrusznikami dłubali przy samochodzie i okazało się, że to nie wina rozrusznika :shocked: Pojechałem co speca od diesli, pobawił siętrochę i powiedział, że.... pompa się kończy.... :wallbash: Mogłem się domyśleć, trzeba szukać pompy ;(

Opublikowano

No to masz większy wydatek niż myśleliśmy na początku :gwizdanie: Napisz w dziale kupię ,może ktoś będzie miał na sprzedaż.

Daj znać jak i co i za ile,może komuś się przyda taka wiadomość.Pozdrawiam.Zanim kupisz to może :vaglogi: ,może jest inna przyczyna.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.