Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] demontaż podłokietnika a4


darkblue

Rekomendowane odpowiedzi

nie musisz demontować tunelu. operacja wogóle jest dość prosta. najpierw wyjmij popielniczkę z tyłu - tam odnajdziesz bez trudu nakrętkę trzymającą podłokietnik do łapy. jak to odkręcisz to wyjmiesz podłokietnik i tadam po robocie. Jeśli masz podświetlenie w podłokciu to jeszcze nie zapomnij wtyczki rozpiąć. Samej łapy nie musisz demotnować więc to na tyle roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak w B6 ale u mnie w B5 trzeba było tunel zdjąć bo koło dżwigni ręcznego była jeszcze jedna śruba.Wydaje mi się że na jednej nie może trzymać,koło popielniczki są 2 a koło dżwigni jedna.Jeżeli mylę się to proszę poprawić mnie.Musisz odsunąć fotele do końca.Masz po bokach 2 zaślepki a pod nimi wkręty.Trzeba też zdjąć osłonę ręcznego.Zaznaczam tak jest w B5,ale chyba podobnie będziesz miał.Zobacz jak to wyglada w B5

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=19722.0;highlight=pod%B3okietnik+i+tunel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak w B6 ale u mnie w B5 trzeba było tunel zdjąć bo koło dżwigni ręcznego była jeszcze jedna śruba.Wydaje mi się że na jednej nie może trzymać,koło popielniczki są 2 a koło dżwigni jedna.Jeżeli mylę się to proszę poprawić mnie.Musisz odsunąć fotele do końca.Masz po bokach 2 zaślepki a pod nimi wkręty.Trzeba też zdjąć osłonę ręcznego.Zaznaczam tak jest w B5,ale chyba podobnie będziesz miał.Zobacz jak to wyglada w B5

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=19722.0;highlight=pod%B3okietnik+i+tunel

Mylisz się

Do wymontowania podłokietnika wystarczy odkręcić jedną nakrętkę. Jeśli wydaje ci się, że na jednej śrubie nie może się to trzymać to zobacz najpierw jak to połączenie wogóle wygląda.

Nasz kolega chce wymienić z tego co rozumiem więc nie musi demontować łapy podłokietnika. Łapa trzyma się na 3 śrubach z czego dwie dostępne są również po demontażu tylnej popielniczki. odkręcenie trzeciej wymaga tylko wyjęcia "denka" kieszonki znajdującej się w tunelu. Tak czy siak tunelu nie trzeba praktycznie ruszać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuję za poprawienie mnie :notworthy: Mój błąd,ja montowałem nowy podłokietnik i tunel i tym zasugerowałem sie.Przepraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuję za poprawienie mnie :notworthy: Mój błąd,ja montowałem nowy podłokietnik i tunel i tym zasugerowałem sie.Przepraszam.

:hi:

Nie ma za co przepraszać. Każdy z nas czegoś nie wie. Uczymy się jeden od drugiego i przekazujemy dalej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, nie chcę robić nowego wątka, ale jest gdzieś opis jak zdemontować cały tunel od B6? znalazłem coś, ale tylko od B5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, nie chcę robić nowego wątka, ale jest gdzieś opis jak zdemontować cały tunel od B6? znalazłem coś, ale tylko od B5

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=113683.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja u siebie nie mam w B5 śrub trzymających podłokietnik do łapy czy to normalne i by go wyjąć wystarczy dużą siłą wyciągnąć go do góry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...