Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] demontaż podłokietnika a4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam,

przegladałem forum ale nie znalazłem nic co by mi pomogło, czy ktoś podpowie czy są jakieś trudności przy wymianie podłokietnika, jak sie do tego zabrac trzeba zdejmowac cały tunel srodkowy??

Opublikowano

nie musisz demontować tunelu. operacja wogóle jest dość prosta. najpierw wyjmij popielniczkę z tyłu - tam odnajdziesz bez trudu nakrętkę trzymającą podłokietnik do łapy. jak to odkręcisz to wyjmiesz podłokietnik i tadam po robocie. Jeśli masz podświetlenie w podłokciu to jeszcze nie zapomnij wtyczki rozpiąć. Samej łapy nie musisz demotnować więc to na tyle roboty.

Opublikowano

Nie wiem jak w B6 ale u mnie w B5 trzeba było tunel zdjąć bo koło dżwigni ręcznego była jeszcze jedna śruba.Wydaje mi się że na jednej nie może trzymać,koło popielniczki są 2 a koło dżwigni jedna.Jeżeli mylę się to proszę poprawić mnie.Musisz odsunąć fotele do końca.Masz po bokach 2 zaślepki a pod nimi wkręty.Trzeba też zdjąć osłonę ręcznego.Zaznaczam tak jest w B5,ale chyba podobnie będziesz miał.Zobacz jak to wyglada w B5

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=19722.0;highlight=pod%B3okietnik+i+tunel

Opublikowano
  • Autor

oki dzieki za podpowiedzi dzis wieczorem zabieram sie do sprawdzania co i jak...

Opublikowano

Nie wiem jak w B6 ale u mnie w B5 trzeba było tunel zdjąć bo koło dżwigni ręcznego była jeszcze jedna śruba.Wydaje mi się że na jednej nie może trzymać,koło popielniczki są 2 a koło dżwigni jedna.Jeżeli mylę się to proszę poprawić mnie.Musisz odsunąć fotele do końca.Masz po bokach 2 zaślepki a pod nimi wkręty.Trzeba też zdjąć osłonę ręcznego.Zaznaczam tak jest w B5,ale chyba podobnie będziesz miał.Zobacz jak to wyglada w B5

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=19722.0;highlight=pod%B3okietnik+i+tunel

Mylisz się

Do wymontowania podłokietnika wystarczy odkręcić jedną nakrętkę. Jeśli wydaje ci się, że na jednej śrubie nie może się to trzymać to zobacz najpierw jak to połączenie wogóle wygląda.

Nasz kolega chce wymienić z tego co rozumiem więc nie musi demontować łapy podłokietnika. Łapa trzyma się na 3 śrubach z czego dwie dostępne są również po demontażu tylnej popielniczki. odkręcenie trzeciej wymaga tylko wyjęcia "denka" kieszonki znajdującej się w tunelu. Tak czy siak tunelu nie trzeba praktycznie ruszać.

Opublikowano

Dziekuję za poprawienie mnie :notworthy: Mój błąd,ja montowałem nowy podłokietnik i tunel i tym zasugerowałem sie.Przepraszam.

Opublikowano

Dziekuję za poprawienie mnie :notworthy: Mój błąd,ja montowałem nowy podłokietnik i tunel i tym zasugerowałem sie.Przepraszam.

:hi:

Nie ma za co przepraszać. Każdy z nas czegoś nie wie. Uczymy się jeden od drugiego i przekazujemy dalej :)

Opublikowano

Witam,

to może przy okazji wymiany podłokietnika jesteś szczęśliwym posiadaczem zbędnej przykrywki od schowka w podłokietniku?

Opublikowano
  • Autor

tak ale niestety i tak ulamane zamkniecie.

Opublikowano

witam, nie chcę robić nowego wątka, ale jest gdzieś opis jak zdemontować cały tunel od B6? znalazłem coś, ale tylko od B5

Opublikowano

ja u siebie nie mam w B5 śrub trzymających podłokietnik do łapy czy to normalne i by go wyjąć wystarczy dużą siłą wyciągnąć go do góry

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.