Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] Amortyzatory KRAFT Automotive na tył - czy warto


tomiqu

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z użytkowników użytkuje takie? W moich starych amorkach puścił już olej , co prawda amorki jeszcze trzymają ale na większych nierównościach i dziurach wali. Warto zainwestować w te gazowo-olejowe KRAFTy? Cena nie jest wygórowana - po 105 zł /szt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałem się jednak na KRAFTy , dzisiaj zakładam, zobaczymy jak się spisują.

A zapytam jeszcze , jakie elementy wraz z amorkiem należy zmienić? Bo mam tylko komplet amortyzatorów wraz z odbojami i osłonami. Wiem, że są jeszcze poduszki amortyzatorów, czy je też należy wymieniać wraz z wymianą amortyzatorów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie mam i w jakim stanie to zabaczę dopiero w warsztacie :) Ale z drugiej strony skoro już wymieniam amory to można by od razu profilaktycznie wsadzić te poduszki, później sama wymiana poduszek będzie mało opłacalna.

Jestem świeżo po wymianie amorków, poduszek nie wymieniałem bo wg. mechanika poduszki praktycznie się nie zużywają. Mimo niskiej ceny szczerze je polecam, zachowanie samochodu po wymianie z tym co było przed to niebo, a ziemia. Auto stało się wyraźnie twardsze ale mi to odpowiada, na zakrętach jest super. Cena amorków z osłonami i odbojami + wymiana to 307 zł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...