Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] Cubrowóz ,Czarny Avant ,quattro, S-line Plus !!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Macie juz tyle porezane , że nigdy Was nie dogoniet :beksa:

to trzeba się brać za robotę :naughty:

Opublikowano
  • Autor
A czym wgluszasz?

Mi tez brakuje wysokich w standardowym naglosnieniu, bo bass daje rade :)

Firma w Krakowie mi to robiła szczerze nie pamiętam jaką matą ale chyba dynamat czy cos takiego :) Tył postaram się sam wyrezać w wolnej chwili :) Ktoś może wygłuszał i mi podpowie ile kupic maty ?

Opublikowano
  • Autor

Grzesiu dzięki :) Czekam jak ogarniesz temat 3 strefowej Klimy :) może sam się za to zabiorę w sensie przyjadę do Ciebie na całodniowe rezanko :grin::decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

No to Panowie , głośniki w deskę rozdzielczą i w miejsce atrap przy lusterkach założone z banga ......... powiem że wymiata :slina:

Spolszenie MMI też już zainstalowane :)

teraz tylko zmiana stołków na pełną skórę jak sie trafi i będzie :kox:

Opublikowano

Jest różnica przy samych głośnikach które wymieniłeś?

Opublikowano

a podobno B&O to żadna rewelacja ;>

Opublikowano

W A4 B&O gra poprawnie , a w nowej A8 :kox:

Opublikowano
a podobno B&O to żadna rewelacja ;>

Ja uwazam ze to nawet gra :wink:

Porównując SOUND SYSTEM a B&O to jest różnica , wzmak robi robote ,

---------- Post dopisany at 07:28 ---------- Poprzedni post napisany at 07:05 ----------

szkoda ze angol :wink: ale S LINE jest :decayed: B&O , chromowe przyciski ,listwy piano :naughty:

AUDI A4 8K0 B8 S-LINE KOMPLET FOTELI KANAPA SKÓRA (3319253339) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Opublikowano

Sam mam u siebie B&O ale nie słyszałem tego zwykłego systemu więc się nie wypowiem.

Opublikowano
  • Autor

Panowie z Banga mam głośniki czyli w desce lewo prawo, cykacze w zaślepkach prz lusterkach oraz centralny :) z ASS głośniki mam w przednich drzwiach które są wygłuszone , a w tylnych mam głśniki z cykaczami załatwaine przez WRC-a :) + oczywiscie TUBA i teraz tak :

W porównaniu do ASS na zwykłym radiu concert grało wszysko powiedzmy ok , ale teraz przy 3G to za***rdala! przedewszystkim tył zaczął żyć i gra bardzo ale to bardzo fajnie :) nie wiem ile w tym jest prawdy ale podobno Tuba z Banga gra słabij niż z ASS

---------- Post dopisany at 09:59 ---------- Poprzedni post napisany at 09:57 ----------

fajny komplet :) ale chyba nie jest problemem zrobic na EU boczki przednie ?

Opublikowano
  • Autor

hmmm no ale sam boczek mowa o podłokietniku z sterowaniem szyb nie wystarczy przełożyć z moich ?

Opublikowano

wystarczy przełożyć nawet te skórzane panele powinno dać się przerzucić :wink:

Opublikowano
wystarczy przełożyć nawet te skórzane panele powinno dać się przerzucić :wink:

To akurat jest problematyczne, samemu ciężko, potężnie pozgrzewane jest:kwasny:, no i czujniki obciążeniowe trzeba poprzekładać w przednich fotelach:wink: A jaki problem Wy widzicie w boczkach ? wystarczy klamki i panele poprzekładać i pasi :wink: Chyba, że jest przycisk otwierania bagażnika i włącznik alarmu to już trochę kicha :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

No własnie chodzi mi dokładnie o to tzn że tak mi sie właśnei wydaje ze tylko poprzekładać panele sterowania szyb i ten podłokietnik i chyba po kłopocie :)

Czujniki obiążeniowe o kurde na to bym nie wpadł :)

Opublikowano
No własnie chodzi mi dokładnie o to tzn że tak mi sie właśnei wydaje ze tylko poprzekładać panele sterowania szyb i ten podłokietnik i chyba po kłopocie :)

Czujniki obiążeniowe o kurde na to bym nie wpadł :)

Dokładnie jak mówisz, czujniki też nie problem, można zrobić na 2 sposoby, albo zdjąć tapicerkę z siedzisk i po prostu przełożyć albo (ja tak miałem zrobione, nie chciało mi się przekładać :wink: a pierwsze fotele od ESY miałem właśnie z angola) cienkimi kabelkami połączyć kostkę czujnika z fotela pasażera z kostką pod fotelem kierowcy:naughty:

Opublikowano
  • Autor

spoko chyba mi się własnie trafia Europa :) za smieszną kasę :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.