Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] swiecace kontrolki od ukł. hamulcowego


Marko A4

Rekomendowane odpowiedzi

Witka.. :a4fan:

od jakiegos czasu w moim Avanciku dzieje sie jedna taka mała rzecz,.. w czasie jazdy na zakretach zapalaja mi sie dwie takie oto kontrolki ((!)) malutka i duza na wyswietlaczu komp. Podejzewam ze to klocki, ale wzrokowo widze ze sa dobre......? wiec co to moze byc? :( moze ktos wie co mu jest... z gury wielkie dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie probowałem go dolac...ale widac ze jest duzo bo go juz burtowało.. chyba ze wyciagne to sitko czy co to tam jest i zobacze, bo patrzac na zbiornik ciezko cos zobaczyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tez wyskakiwala ikonka Bremsen na FISie od czasu do czasu. Klocki mialy okolo 10tys w miare spokojnej jazdy. Plynu hamulcowego tez bylo wystarczajaco. Myslalem, ze cos z elektronika. Pojechalem wiec do ASO i okazalo sie, ze przetarl sie kabelek biegnacy od klocka do czujnika :) Wzieli za diagnoze i regeneracje 100PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tez wyskakiwala ikonka Bremsen na FISie od czasu do czasu. Klocki mialy okolo 10tys w miare spokojnej jazdy. Plynu hamulcowego tez bylo wystarczajaco. Myslalem, ze cos z elektronika. Pojechalem wiec do ASO i okazalo sie, ze przetarl sie kabelek biegnacy od klocka do czujnika :) Wzieli za diagnoze i regeneracje 100PLN.

No to za zdjęcie kół (ewent. jeżeli to zrobili) zwarcie kabelków i naprawa (połączenie ich) to kwota typowa dla ASO--- :thumbdown:---ehh..dobrze tak zarabiać :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to za zdjęcie kół (ewent. jeżeli to zrobili) zwarcie kabelków i naprawa (połączenie ich) to kwota typowa dla ASO--- :thumbdown:---ehh..dobrze tak zarabiać :chytry:

Bo nie płaci się za "uderzenie młotkiem tylko za to, że ktoś wie gdzie tym młotkiem uderzyć" :)

Prawdę mówiąc to i tak byłem zadowolony. Myślałem, że uszkodzenie hamulców jest poważniejsze bo sprawdziłem stan klockow, tarcz, plynu hamulcowego i wszystko niby było OK a kontrolka nadal świeciła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...