Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Dziwnie zachowujace się wycieraczki!!!


LAKIER88

Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegoś czasu gdy przycisne manetke od wycieraczek na dół to wycieraczki chodzą 2,3 a nawet i 4 razy (powinny w to i spowrotem i tyle) dodam ze nie zawsze czasem dobrze tylko raz . Wycieraczka od pasazera zatrzymuje sie nieco wyzej niz powinna

tez nie zawsze nieraz ok i reszta pozycje chodzą dobrze szybciej wolniej. Co może być przyczyną i za co sie zabrac po kolei ??[br]Dopisany: 01 Wrzesień 2010, 16:56_________________________________________________wygląda na to ze nikt nie wie albo nie chce sie nikomu pisac[br]Dopisany: 01 Wrzesień 2010, 20:22_________________________________________________Zrobiłem dziś zabieg na zapiekające sie sworznie wycieraczek, nie było u mnie tragedi jak opisują inni z forum. Rozkręciłem wszystko bez większych problemów.Troche gimnastyki przy wyjeciu mechanizmu z podszybia ale da sie jak sie chce.Wyczyściłem sworznie i tulejki nasmarowałem wszystko ładnie smarem złożyłem efekt taki ze wycieraczka od pasażera zatrzymuje się na swoim miejscu.

Co do ilości cykli pracy na kliknięciu manetka w dół nic sie nie zmieniło działają sobie jak chcą czyli 2,3 razy a powinny tylko raz!!

Czy jest za to odpowiedzialny niesprawny przekaznik wycieraczek co jest pod kierownicą???????????

Czy jeszcze co innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikt nie pisze bo temat nie taki prosty by sie wydawało. W układzie tylniej wycieraczki jest elektronika która mogła się uszkodzić i to może ona tu paskudzić sprawe z tym obracaniem ramienia. Może być też tu problem z manetką (moim zdaniem najbardziej prawdopodobne), która może powodować obracanie (jej styki nie są wieczne).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ups - nie doczytałem zbyt uważnie :embarrassed:

daj znać czy po wymianie jej problem ustąpił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem wygląda że to taki na szczycie pisze dużymi literami 603 a na boku 4B0955531E

496e66bfa8a97e3am.jpg

To rozumiem że on jest odpowiedzialny za sterowanie i właściwe działanie (ustawienie na dole po zakończeniu pracy)?

I czy 4B0955531C i 4B0955531A - to zamienniki i będą pasować do B5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...