Skocz do zawartości
IGNOROWANY

ZMIANA SPREZYN!


robertzmudzki

Rekomendowane odpowiedzi

teoretycy twierdzą że można zastosować standardowe amortyzatory do sprężyn do -40 max., ale z praktyki mojej wynika że potem bardzo szybko polecą Ci te amortyzatory na naszych cudownych polskich autostradach, moja rada:

:arrow: jak chcesz się bawić w obniżanie auta to zakup porządne gwinty :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wITAM MAM PYTANKO CHCE ZMIENIC FELGI NA 18 CALOWE I MAM ZAMIAR OBNIZYC AUTKO O JAKIES 40mm WIEC MUSZE ZMIENIC ZAWIASY TYLKO POWIEDZCIE MI CZY JEST MOZLIWOSC ZMIANY SAMYCH SPREZYN BEZ AMORKOW BO SA BARDZO DOBRE POZDR.............

Na nasze drogi to ciezko bedzie same sprezyny, mozesz zmienic, ale pozniej bedziesz robil zawieche co chwile .... Albo zostaw 18'' na zwyklym zawieszeniu :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pbogusz13
wITAM MAM PYTANKO CHCE ZMIENIC FELGI NA 18 CALOWE I MAM ZAMIAR OBNIZYC AUTKO O JAKIES 40mm WIEC MUSZE ZMIENIC ZAWIASY TYLKO POWIEDZCIE MI CZY JEST MOZLIWOSC ZMIANY SAMYCH SPREZYN BEZ AMORKOW BO SA BARDZO DOBRE POZDR.............

Na nasze drogi to ciezko bedzie same sprezyny, mozesz zmienic, ale pozniej bedziesz robil zawieche co chwile .... Albo zostaw 18'' na zwyklym zawieszeniu :razz:

Wszystko sie zgadza ale 18" na zwyklym zawiasie to "PRAWIE JAK ALLROAD" PRAWIE ROBI WIELKĄ RÓŻNICę.... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...