Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Jakie głośniki w tylne drzwi??


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, posiadam avanta z 96 roku, znajduje się w nim 6 głośników, 4 z przodu i 2 z tyłu, odkryłem ostatnio, że z przodu mam głośniki nokii, a z tylu to ciężko jest określić co to za sprzęt. To co moge stwierdzić to to, że te tylne głośniki są mocowane na trzy śruby i są pasywne- nie widziałem takich na allegro, nie ma przy nich żadnego wzmacniacza ani suba w bagażniku, instalacja jest z tego co zauważyłem oryginalna audi i idzie prosto do radia, czy tak było w standarcie tego niewiem. Tylne głośniki są już wysłużone i chce je zmienić, przód gra ładnie więc zostanie nokii, tutaj pojawia się moje pytanie jakie głośniki kupić do tylnych drzwi?? Przejrzałem masę postów na różnych forach i nic ciekawego nie znalazlem na ten temat, wszyscy piszą przeważnie o głośnikach z przodu. Jeżeli chodzi o montaz suba w bagażniku to ta opcja odpada, chce kupic głośniki, które będą zasilane radiem sony gt300 (4X26W rms), myślałem nad hertzami dcx 165, helix'ami 6,1 lub jakimis phonocarami. Co doradzicie?? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cze. powiem tak, ja tez zabieram ie za zmianę przodku bo już siadły a mam blanty, i też myślę nad HERTZ DSK 130. I nic innego poza jednokanałowymi, a z tyłem to mama problem gdyż nie mam nawet instalacji.. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...