Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ploms

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Ploms odpowiedział(a) na Ploms temat w 1.9TDI
    Mam nowe fakty. Mianiwicie, przepalony bezpiecznik nr. 14 czyli ten odpowiedzialny za sterownik zegarów... W momencie gdy zostaje on wymieniony to problem znika, ale do czasu kiedy nie załączę świateł. Dodatkowo przepala mi się bezpiecznik z oświetlenia kabiny.... Ale to jest o tyle dziwne ze jak jest przepalony to na kompie przy otwarciu jakich drzwi widze ze te od kierowcy są otwarte
  2. Ploms opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam Mam pewien problem, mianowicie wyskoczył mi na liczniku dziennym pewien komunikat a dokładnie 5ICH dodatkowo mało widoczne jest podświetlenie knefli... I żeby było mało na zegarach nie pokazuje ładowania akumulatora Akuś sprawny 12 z groszem i ponad 14v na załączonym silniku... Miał ktoś taki przypadek bądź tez umiałby ni pomóc w diagnozie mojego problemu Z góry dziękuje i pozdrawiam
  3. Ploms odpowiedział(a) na wicio82 temat w Audi A4 B5
    Witam ja mam myślę ze podobni tyle ze jak odpalę przejadę jakieś 200 m to mi pokazuje 120.... a jak go odstawie na jeden dzień i gdy tylko przekręcę zapłon to z miejsca pokazuje 120 VAG mi pokazał 130 z groszem... PODCZAS JAZDY ale żeby na zimnym jeszcze nie odpalonym pokazywał 120.... VAG pokazuje błąd 769- czujnik temp cieczy chłodzącej -G82 zwarcie do masy- BŁĄD SPORADYCZNY
  4. Ja mam ten sam problem... miałem stłuczkę i na szybko go składałem i efekt tego był taki ze wraz z przymrozkami mi szyba zamarzała od środka... przyczyna było brak styropianu w okolicy lusterka... jak do założyłem to teraz nie ma problemu.. ale szum dalej jest
  5. to ja se ja wymontuje i zobaczę jaki to "model" a znacie jakiegoś gostka co ma części do mojej A4?
  6. Witam.. panowie powiedzcie mi czy jak kupuje podusze kierowcy(boczna) to jest przypisany konkretny numer tego elementu czy po prostu kupuje rocznik 97-99 i mam nadziej ze działa... Pozdrawiam
  7. Ja wam również życzę udanych świąt i pysznego karpia :>
  8. wiec tak, szyba poszła z betonowego bloku, z tego samego bo mi nadgnił nadkole.. Otyle szczęście ze nie dostałem nim w głowę... Bo jak wysiadłem to leżał na szybie i tyle szczęścia ze miałem pełny skręt w trakcie uderzenia, gdyby nie to to mam pewnie cały układ kierowniczy do wymiany itp. n najbardziej pociesza mnie ten fakt ze wszystko działa! nawet elektryka szyb, a są w drzwiach dwie dziury, do jednej wejdą 4 palce.. bok jest tragiczny... ale wyjdzie z tego:D
  9. juz mam dawce części blach... mechanicznie ok! odpala normalnie tak jakby nic się nie stało! generalnie da się jeździć będzie żył...
  10. ;( Wesołych świat, fajnych dróg i prostych zakrętów...
  11. Thx Panowie za niedzielnego spota ;p
  12. potwierdzam obecność!
  13. ze tak się zapytam... jak ten spocik w niedziele?
  14. V16 CUDOWNE... [br]Dopisany: 11 Grudzień 2011, 20:11_________________________________________________ http://www.adrenalinemotorsport.pl/garaz/g,audi-s4-600km :d gORÁCY TOWAR.. !

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.