witam kolegów i ma wielką prośbe opomoc w rozwiązaniu problemu z moimautkiem mianowicie chodzi o to ze od czasu do czasu gdy odpalam auto to po sekundzie gaśnie i tak kilkakrotnie az załapie a gdy już odpalito kontrolka świec żarowych zaczyna polsować po podpięciu pod komputer pokazuje błąd czujnika w rurze dolotowej kasowałemten błąd jakiś czas było dobrze i znowu to samo autko moje to AFN B5 1.9 TDI 110 + czip =130 km prosze o pomoc i z góry bardzo dziękuje
witam ja mam podciągnięta na 130ps i jast spoko autko śmiga super ma odejscie niezłe przy wyprzedzaniu nawet pod ostre góreczki ciągnie na 5 bez potżeby redukcji tak że mysle130ps to w sam raz pozdrawiam :th:
<Gorlice>Witam wszystkich klubowiczów mam na imie Dariusz i tak jak wszyscy z was stałem się posiadaczem Audi a4 AFN 1.9 tdi :naughty:znalazłem tą stronę i mi się spodobała dlatego dołączyłem do do całego grona mysle że dowiem się dużo więcej o audi