Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kuba_567

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Kuba_567 odpowiedział(a) na granek temat w 2.0
    podłącz pod kompa bo nigdy nie wiadomo, vcds prawde Ci powie, może byc głupota ale może być drut w sterowniku i juz kilka stówek pójdzie
  2. Kuba_567 odpowiedział(a) na granek temat w 2.0
    trzeba zdiagnozować ale pewnie sterownik
  3. benzyna czy diesel ten sikor? hmm ciekawe te kodowanie na eu....
  4. Kuba_567 odpowiedział(a) na marcin_o23 temat w 1.9TDI
    weź wyprogramuj ten egr całkowicie i z głowy. Ja u siebie od razu mapkę obrobiłem + błedy od egr z tablicy. Egr tak samo jak te klapy w kolektorach i dpf-y. Dobre do czyszczenia kieszeni właściciela
  5. już zamówione zwykłe więc niedługo będzie alledrogo
  6. kupiłem ją z uszkodzonym multitronikiem i przełożyłem na manuala. A że trafiła się na mega wypasie to kupiłem. He he raczej sama zamiana mnie nie satysfakcjonuje bo te komplety na alledrogo schodzą jak świeże bułeczki. Silnik 1.9 avf napęd na przednią ośkę
  7. Mam w swojej dzidzi opcję s-line. Jak dla mnie te zawieszenie to jazda na taczkach, tzn na równej drodze auto płynie itp ale ogólnie drogi w okolicy to porażka i kręgosłup aż się wygina na tych amorach. Przerabiał ktoś takie zawieszenie aby dało się tym jeździć jak cywilizowany człowiek? założyłem koła 16" ale wiele to nie zmieniło
  8. mogę być Nawet Magellanem ale za 1500zł biorę 5 tych kompletów, daj numer konta to przeleje, na co mam robić jak same sprzęgła przyniosą zysk. A tylko prosił bym o koła nie regenerowane przez Luka bo od roku takie są sprzedawane tylko nowe.
  9. zapomniałeś dodać że koło 2 masowe jest w tym aucie jak w polonezie. Sprzęgło przy avf/awx bez porównania a kilka się zakładało. Jak masz ciężką nogę to licz się od razu że koło 2 masowe to gruz po programie 150 koni i więcej, mam taką z silnikiem bke, program sam sobie robiłem, fakt wyszło te 150 km, moment w miarę rozsądku ale co z tego jak po 3 miechach koło kucło, potem poszło nowe popsute fabrycznie, a na koniec cały komplet za 2300 + robota. Ten motor nie ma takiego zapasu co avf, zrób 145 i miej spokojną głowę
  10. Kuba_567 odpowiedział(a) na izol84 temat w 1.9TDI
    bzdura jakaś. Po pierwsze transpondery są prekodowane i mogą leżeć jeden na drugim a zawartość się nie wywali. Klucze zapisane nie są w puszce immo tylko innym podzespole i nigdy ale to nigdy nic nie ma się prawa coś wysypać.
  11. Kuba_567 odpowiedział(a) na marhiw temat w 1.9TDI
    zdejmij przewód od podciśnienia idący do rozdzielacza, raczej przetarł się o blok jak zawsze. Sprawdź go czy szczelny, lecz raczej przetarty i z dołu jest słaba

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.