Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Arab1946

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Arab1946 odpowiedział(a) na Arab1946 temat w 2.0TDI
    Ok Pany byłem dzisiaj u mechanika wymienione dwa łożyska z przodu i wszystko gra PS Jeżeli posiadam dwumas LUK czy mogę założyć sprzęgło SACH? Ponieważ po chipie nie wytrzymuje docisk i musze zmienić na performance który jest tylko od SACH
  2. Arab1946 odpowiedział(a) na Arab1946 temat w 2.0TDI
    Mówi, że to nie skrzynia bo jak wciskam sprzegło to jest ciągle ten sam problem. Przekonam się w czwartek
  3. Arab1946 odpowiedział(a) na Arab1946 temat w 2.0TDI
    Po wymianie filtra ciągle to samo :/ Byłem u mechanika przejechaliśmy się razem i powiedział, że to łożysko w którymś kole. zobaczymy w czwartek jak wjadę na podnośnik.
  4. Arab1946 odpowiedział(a) na Arab1946 temat w 2.0TDI
    Wyeminiam olej i nie wiem czy resztę filtrów tez bo były zmieniane jakieś 6 tys km temu. Oleju zmienię ale nie wiem czy paliwa i kabinowy tez zmianac. Wiesz może gdzie jest wlew oleju do skrzyni? Może brakuje oleju ale nie wiem gdzie to sprawdzic
  5. Arab1946 odpowiedział(a) na Arab1946 temat w 2.0TDI
    Nie wymieniałem filtrów ale zrobię to na bank jedynie co ten koleś robił to wsadził wąż do dolotou powietrza i podłączył maszynę do aku. Może coś się z filtrem powietrza stało :/
  6. Arab1946 odpowiedział(a) na Arab1946 temat w 2.0TDI
    Nie wiem właśnie :/ ale jak stoje w miejscu i gazuje to nie słychać nic dopiero jak jadę :/ może skrzynia biegów?
  7. Arab1946 odpowiedział(a) na Arab1946 temat w 2.0TDI
    To jest filmik na którym słychać jak chodź mój samochód najlepiej słychać jak dojeżdżam do ronda takie buczenie :/ gdy stoję na postoju gazu je czy nie nic takiego nie ma dopiero jak jadę około 25 mph :/
  8. Arab1946 odpowiedział(a) na Arab1946 temat w 2.0TDI
    To co to może być wtedy? ;/ na bank nie turbo?
  9. Arab1946 opublikował(a) temat w 2.0TDI
    Witam, wczoraj zrobiłem u siebie w samochodzie czyszczenie silnika "engine carbon cleaning" facet jak to mi robił bardzo mocno gazował co jakiś czas samochód (A4 B8 CAHA) Dzisiaj jadąc samochodem uslyszałem, że powyżej 40km/h samochód gwiżdżę i wydaje dziwny dźwięk im szybciej jade tym głośniej słychać. Jadąc 100km/h po wcisnieciu sprzegła i jechaniu na biegu jałowym ciągle jest to samo. Gdy samochód stoi nie słychać totalnie nic ;/ Czy jest to może dlatego, że samochód został wyczyszczony i dlatego to tak wygląda czy może turbo siada albo jeszcze coś innego? ;/
  10. Nie wiem czy nie drogo jak ten sam mechanik wymienil mi hamulce przod tyl tarcze i klocki za 75 funtow a za świece chciał 40 funtow ;o. 10 funtów to 50 pare zł więc drogo
  11. Byłem u mechanika pytać za ile zrobi mi sprzęgło od klimy i zapytałem ile weźmie za wymianę świeczek bo akurat miałem przy sobie w samochodzie a ja miałem za gruby klucz i nie mogłem dojść. Gościu powiedział mi £10 od sztuki to go wysmialem i schowalem świeczki. Kupiłem klucz za 3 funty na eBay i zrobiłem sam w 10 minut. Ważne,że wszystko już jest okej
  12. Te świece chyba nie są starego typu bo to są na 5v.Wcoraz wymieniłem 4 i jest wszystko okej; )
  13. Dzisiaj sprawdziłem jeszcze raz 4 świece sprawdziłem w trybie buzzera i ohma. 1 świeca w trybie buzzera nie piszczala i nie pokazywała nic w trybie Ohm. 2 świeca w trybie buzzera piszczala a w trybie Ohm 0.08ohm 3 świeca w trybie buzzera nie piszczy i w trybie ohma pokazuje 177.5ohm 4 Świeca w trybie buzzera piszczy a w trybie ohma pokazuje 05.0ohma Miernik jak ustawiłem w trybie ohma to na najniższa wartość 200. Z tego co mi się wydaje to mam dwie świece do wymiany a komputer pokazuje 3. A co wy o tym myślicie? A jak dwie są do wymiany to lepiej wymienić dwie czy cztery od razu?
  14. Tak wiem co oznaczają te kody ze coś jest ze świecą 1 3 4 Wczoraj poszedłem sprawdzić miernikiem jak wygladają te świece i niestety ale nie udalo mi się sprawdzić. Czarny kabel od miernika włożyłem pod coś metalowego (masa) czerwony dotykałem świecy i nic się nie pokazywało oczywiście na zapłonie. Przestawiłem miernik na 2v bo moje świece są na 5v i przez chwile pojawiło się 0.03 na 1 świecy która podobno jest do wymiany ale za chwile w ogóle znikło i było ciągle zero. Nie wiem co ja źle robie na drugiej świecy pojawiło się 0.10 i spadało i teraz sam nie wiem czy są do wymiany czy nie;/ może ktoś z Was ma jakieś pomysły co tutaj zrobić?;>
  15. Ogólnie gość co mi robił chip mówił, że w ogóle nie mogł sie podłaczyć pod kompa (zeby chyba zgrać oryginalny soft wrazie wu) i powiedział, że ktoś zablokował kompa i można tylko wgrac bez odczytu i mówił, że pewnie przed sprzedażą ktoś nie mógł pozbyć się błędu wykasował go na stałe i zablokował kompa przez to. Po wgraniu nowego softu po prostu (stara usterka wychodzi i dlatego wywala na blacie) nie wiem zobaczymy dzisiaj znowu mi sie pojawiła ta kontrolka. Te same błędy nic więcej.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.