Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dvbxtreme

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Dvbxtreme

  1. Dvbxtreme odpowiedział(a) na Dvbxtreme temat w 1.6
    Dzięki bartek
  2. Dvbxtreme odpowiedział(a) na Dvbxtreme temat w 1.6
    Silnik 1,6 74 kw ,, ARM " na tym ostatnim widac z daleka w głebi silnika na wprost nie mam możliwosci zrobienia perfekcyjnego filmiku dlatego zrobiłem podgladowo jak to wyglada.
  3. Dvbxtreme odpowiedział(a) na Dvbxtreme temat w 1.6
    A orientujecie się koledzy jaki tam jest nr tej Odmy bo nie chce rozbierać póki nie bede miał nowej .. bo faktycznie sie rozpadnie i będzie Sziit to jest ta czarna rurka w głebi silnika widac ze jest zapocona http://www.youtube.com/watch?v=jBmzVsMYLPE&feature=youtu.be
  4. Dvbxtreme odpowiedział(a) na Dvbxtreme temat w 1.6
    jeśli chodzi o pozostałosci oleju to raczej nie to bo wycierałem te miejsce i naszło troszke oleju tam. przyjże sie Oringowi chłodniczki może faktycznie to jest to. A mam takie pytanie ta rura czarna plastikowa co wychodzi z boku silnika bodajże odma olejowa jest tak jak by w oleju zapocona czy to wedł was może byc tam wyciek?
  5. Dvbxtreme opublikował(a) temat w 1.6
    Witam od pewnego czasu zauważyłem że mam niewielki wyciek oleju nad miską olejową trudno jest mi ocenić skąd to się wydziela wyciek jest od prawej strony stojąc przodem do Auta może ktoś jest bardziej obeznany i mi pomoże lub ktoś miał podobny problem z góry dziękuje za pomoc Pozdrawiam. Stan od dołu : http://www.youtube.com/watch?v=FRVfvuEqI3I&feature=youtu.be http://www.youtube.com/watch?v=H6c2e6Pr0DA&feature=youtu.be
  6. 06A906019BJ taki jest wsadzony w audi a powinien byc 3B0907557N. jesli jest sterownik od golfa IV i to jeszcze o calkiem innych parametrach to auto nie bedzie dzialac prawidlowo mam juz ten sterownik ,,3B0907557N" tylko nie da sie jego skumac z immobilizerem ... ---------- Post dopisany at 13:27 ---------- Poprzedni post napisany at 13:26 ---------- nie wtyczki nie sa przerobione akurat wtyczki z sterownika golfa i sterownika audi sa takie same.. ---------- Post dopisany at 13:34 ---------- Poprzedni post napisany at 13:27 ---------- nie wtyczki nie sa przerobione akurat wtyczki z sterownika golfa i sterownika audi sa takie same.. nie nie gasł dopiero po czasie jak mechanik mi wsadził nową cewke zapłonowa i kable wn ... to dopiero zaczeły sie aldo Americana .. ---------- Post dopisany 09-12-2013 at 11:00 ---------- Poprzedni post napisany 02-12-2013 at 13:34 ---------- temat do Zamkniecia okazało sie ze wina była po stronie sterownika silnika teraz można zrobic adaptacje przepustnicy i silnik nie gasnie . dzieki panowie za pomoc Pozdrawiam.
  7. no własnie to nie pomaga robiłem tak w vagu 311 i w liczniku i w immobilizerui kontrolga caly czas miga ;/ ---------- Post dopisany at 20:52 ---------- Poprzedni post napisany at 17:39 ---------- panowie pomóżcie bo w aucie jest wsadzony sterownik od golfa IV a to pewnie wiaze sie z komplikacjami zakupiłem od a4 sterownik by go sparowac z autem ale opis który zamiescil jony2 nie dziala .. a wazne jest to by przerwac komunikacje z vagiem czy nie robi to roznicy?
  8. witam prosze mi powiedziec jak mam dopasowac ecu silnika do immobilizera ?? czy są potrzebne piny immo i piny sterowników czy nie? bo nie mam pinu immobilizera sprzedajacy mi takiego nie dal ..
  9. jak jade i na wolnych obrotach .. kolego powiedz mi czy sterownik od silnika 1,6 AKL moge wsadzic do ARM 1,6?? bedzie dzialac? czy niebardzo?
  10. witam jestem posiadaczem Audi A4 b5 1,6 silnik ARM 2000 rok sedan od samego poczatku mialem problem z tym autem za kazdym razem gasł mechanik stwierdził ze jest to wina przepustnicy wymieniałem z kolejii kilka przepustnic i bylo tak samo. nie szlo zrobic adaptacji przepustnicy w ogole. wyjalem sterownik silnika w celu weryfikacji i bardzo sie zdziwiłem bo sterownik który był jest od golfa 4 o nr 06A906019BJ wedlug mnie jest on niekompatybilny z tym samochodem ale moge sie mylic prosze napisac co o tym panowie myslicie czy dlatego nie mozna zrobic adaptajcji przepustnicy i auto gasnie? chce kupic sterownik silnika uzywany tylko nie wiem jaki to jest sterownik a mianowicie o jakich numerach czy moze ktos wie czym sie sugerowac?
  11. Witam wszystkich jestem posiadaczem Audi A4 1,6 ARM 2000 rok. pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.