Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Limak2005

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Limak2005

  1. z checia bym to zrobil ale teraz nie mam mozliwosci i nie wiem jak to bedzie wygladac z oprogramowaniem instaluja cos innego?? bo pewnie bedzie pelno bledow jak bym sam to robil(chodzi o samo usuniecie pdfu)
  2. Limak2005 opublikował(a) temat w 2.0TDI
    Czesc ostatnio zaniepokoi mnie lekki wyciek. Nie jestem w tych sprawach asem wiec zaciągam porad na forum. Fotka poniżej Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  3. Witam Od kilku dni mam problem z PDFem robię krótkie odcinki dom-sklep po jakimś czasie zaświeciła się kontrolka PDFu i samochód załączył się w tryb awaryjny po jakimś czasie wszystko wróciło do normy lecz nie na długo problem powrócił postanowiłem pojechać do serwisu na mechaniczne wypalanie ale powiedzieli ze nie zrobią bo nie mogą nagrzać do odpowiedniej temperatury(chyba chodzi o tłumik nie znam sie) powiedzieli ze może to być walnięty czujnik albo problem tkwi w nieszczelnym tłumiku. Wiec proszę o rade jak mogę go uszczelnić? orginalnie byl laczony kawalkiem rury i dwoma klemami wymienilem je bo byly przeżarte ale problem dalej jest bo cieknie dalej myslalem by go pospawac ale nie wiem czy to dobry pomysl prosze o porade dziekuje. Podsylam fotke jak to wyglada teraz Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  4. Dlaczego musi wymienic jarzma i zaciski do nawiercanych? Przeciez wymiarowo wszystko jest to samoWysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  5. Nie widze w profilu nr tel Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Jeszcze cos takiego znalazlem https://youtu.be/JsTXZlUkgLs Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  6. Mam powiesz jak to zrobic? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  7. Czesc. Chcialbym wymienic komplet tarczy (przod, tyl)czy ktos z forum moze polecic, badz zajmuje sie sprzedarza VAG-tools.Jestem troche noga jesli chodzi o te sprawy nie bawilem sie jescze tym ale trzeba zaczac bo by cokolwiek zrobic wymienic samemu bez tego sie nie obejdzie Bedze wdzieczny o namiar jakis link jakie urzadzenie najlepiej kupic
  8. Limak2005 opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    Witam przestała działać mi klimatyzacja i zauważyłem ze przy czujniku(chyba to jest czujnik) wydobywa się płyn wie ktos co to jest za czesc i jaki jest koszt wymianay??i nadodatek przy starcie silnika odrazu zalacza sie wetylator i chodzi do czasu gdy nie wyłączę AC Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  9. Wiela taka usluga kosztuje? Co do smarowania prowadnic tez mialem z tym problem hamulce nie odbijaly rozkrecilem wyczyscilem posmaroealem i wszystko gra ps na prowadnicy przed smarowaniem byl duzy opor Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  10. Smar miedziwy raczej zapobiega zapieczenia itp wiec jesli sie nie smaruje tych srub to moze nie pomoże sle watpię by zaszkodzilo Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  11. W jaki sposób? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  12. Zaszkodzi? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  13. Nie ruszalem tloczka nie widzialem by cos tam sie dzialo wszystko dokladnie wyczyscilem bo strasznie zasniedziale bylo narazie nic sie nie grzeje jak poprzednio zobaczę jak troche pojezdze Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk troche opornie chodzilo na tych srubach wyczyscilem posmarowalem moze to byl powod ze nie odbijalo Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  14. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Jestem na tym etapie i nie wiem czy wymienic tylko klocki i took zostawic w spokoju czy wyciagac go ... Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  15. Limak2005 odpowiedział(a) na Limak2005 temat w Audi A4 B8
    Po kilku km kontrolka pali sie ponownie Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  16. Limak2005 opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    Bylem juz wielokrotnie z tym problemem w serwisach i nie moga sobie poradzic, caly czas pali sie kontrolka tpms, cisnienie w oponach jest prawidlowe.co moze byc tego przyczyna? W serwisie wspominali ze moze byc to zwiazane cos ze sprzeglem.... Nie chcem znow narazac sie na zbedne koszta, nie dziala mi system automatycznego zamykania otwierania drzwi kazali wymienic czujnik w klamce wymienilem dalej nie dziala... Wiec zaciagam sie tu o porady by zminimalizowac wydatki
  17. Tak z ciekawosci bo problem jest z przodu, jak ma sie dprawa z tylem bo jest reczny elektryczny czy z ta sama metoda nie namiesza nic z tym recznym? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  18. Musze sie za to zabrac i przeczytac post raz jeszcze moze wiecej zrozumiem [emoji106]ale rozumiem ze zrobie to bez vga? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Ok juz rozumiem all.Czyli uda mi sie to zrobic bez VGA? I przy ponownym montażu wystarczy odpowietrzyć ta stronę co rozbierałem czy cały układ? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  19. Odkręcić zacisk zabezpiecz nakrętką i zajmij się zaciski em (nie rozumiem tej kwesti) dev mozna sie z toba skontaktowac jakos ? pisalem do ciebie ale bez odzewu.
  20. mam nadzieje ale wydaje mi się ze to jest grubsza sprawa czołem w trasie jak by mi ta strona co się grzeje sama chamowalo może to jakieś mylne odczucie ale pierwszy raz mi sie to przytrafiło no i to grzanie...
  21. Witam. Sprawdzałem forum przed założeniem tego tematu ale nie do końca znalazłem tego czego szukałem. Zauważyłem ze strasznie grzeje mi sie z prawy przód tarcza hamulcowa chcę sprawdzić co tam się dzieje tylko czy dam rade zrobić to bez VAG? chcę ściągnąć zaciski i sprawdzić tłoczki może tam jest problem i nie odbija ale czy muszę mieć VAG o to pytanie bo nie jestem pewny czy mogę cofnąć tłoczki ręcznie.
  22. Limak2005 odpowiedział(a) na Limak2005 temat w 2.0TDI
    Tak było to wypalanie PDF-a na drugi dzień pogoniłem troszkę autkiem i było wszystko oki. Działo się tak od kilku dni nie robiłem długich tras jakieś 6 km dziennie sklep-dom i zapewne PDF nie mógł się w tej trasie wypalić. Dziękuje za info.
  23. Limak2005 odpowiedział(a) na Limak2005 temat w 2.0TDI
    Dzieki.Pobserwuje obroty i poczytam wiecej o tym wypalaniu. Jestem kompletnym amatorem i nie bawiłem sie jeszcze oprogramowaniem VAG wiec bedzie musiał to sprawdzić jakis mechanik
  24. Limak2005 odpowiedział(a) na Limak2005 temat w 2.0TDI
    Nie.Teraz akurat nie pogonie bo lodowisko na drodze:)
  25. Limak2005 opublikował(a) temat w 2.0TDI
    Witam, przed udaniem sie do mechanika chciał bym zaczerpnac jakis informacji z forum.Problem pojawił sie wczoraj po przejechaniu jakis 3 km temp osiaga 90st nie wiem czy to normalne w tak krotkim czasie ale z tego co pamietam tak szybko sie nie grzało wczesniej,oraz niepokoi mnie smrod jaki sie wydobywa z pod maski a wiatrak od chlodnicy chodzi jakis czas po zgaszeniu silnika.Nie wiem wydawalo by mi sie to normalne ale wczesniej tak nie miałem no i ten zapach jak otwieram maske czuc cieplo z silnika ale wydaje mi sie ze az za bardzo.Co moze miec na to wpływ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.