Treść opublikowana przez Limak2005
-
Problem z PDFem i nieszczelny wydech
z checia bym to zrobil ale teraz nie mam mozliwosci i nie wiem jak to bedzie wygladac z oprogramowaniem instaluja cos innego?? bo pewnie bedzie pelno bledow jak bym sam to robil(chodzi o samo usuniecie pdfu)
-
Niepokojacy wyciek
Czesc ostatnio zaniepokoi mnie lekki wyciek. Nie jestem w tych sprawach asem wiec zaciągam porad na forum. Fotka poniżej Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Problem z PDFem i nieszczelny wydech
Witam Od kilku dni mam problem z PDFem robię krótkie odcinki dom-sklep po jakimś czasie zaświeciła się kontrolka PDFu i samochód załączył się w tryb awaryjny po jakimś czasie wszystko wróciło do normy lecz nie na długo problem powrócił postanowiłem pojechać do serwisu na mechaniczne wypalanie ale powiedzieli ze nie zrobią bo nie mogą nagrzać do odpowiedniej temperatury(chyba chodzi o tłumik nie znam sie) powiedzieli ze może to być walnięty czujnik albo problem tkwi w nieszczelnym tłumiku. Wiec proszę o rade jak mogę go uszczelnić? orginalnie byl laczony kawalkiem rury i dwoma klemami wymienilem je bo byly przeżarte ale problem dalej jest bo cieknie dalej myslalem by go pospawac ale nie wiem czy to dobry pomysl prosze o porade dziekuje. Podsylam fotke jak to wyglada teraz Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Jakie klocki jakie tarcze na tyl
Dlaczego musi wymienic jarzma i zaciski do nawiercanych? Przeciez wymiarowo wszystko jest to samoWysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Wymniana tylnych tarczy potrzebny vag
Nie widze w profilu nr tel Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Jeszcze cos takiego znalazlem https://youtu.be/JsTXZlUkgLs Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Wymniana tylnych tarczy potrzebny vag
Mam powiesz jak to zrobic? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Wymniana tylnych tarczy potrzebny vag
Czesc. Chcialbym wymienic komplet tarczy (przod, tyl)czy ktos z forum moze polecic, badz zajmuje sie sprzedarza VAG-tools.Jestem troche noga jesli chodzi o te sprawy nie bawilem sie jescze tym ale trzeba zaczac bo by cokolwiek zrobic wymienic samemu bez tego sie nie obejdzie Bedze wdzieczny o namiar jakis link jakie urzadzenie najlepiej kupic
-
Cieknacy czujnik AC
Witam przestała działać mi klimatyzacja i zauważyłem ze przy czujniku(chyba to jest czujnik) wydobywa się płyn wie ktos co to jest za czesc i jaki jest koszt wymianay??i nadodatek przy starcie silnika odrazu zalacza sie wetylator i chodzi do czasu gdy nie wyłączę AC Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Klocek ustawionym pod katem do tarczy
Wiela taka usluga kosztuje? Co do smarowania prowadnic tez mialem z tym problem hamulce nie odbijaly rozkrecilem wyczyscilem posmaroealem i wszystko gra ps na prowadnicy przed smarowaniem byl duzy opor Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
cofanie tloczkow w zasiskach
Smar miedziwy raczej zapobiega zapieczenia itp wiec jesli sie nie smaruje tych srub to moze nie pomoże sle watpię by zaszkodzilo Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
cofanie tloczkow w zasiskach
W jaki sposób? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
cofanie tloczkow w zasiskach
Zaszkodzi? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
cofanie tloczkow w zasiskach
Nie ruszalem tloczka nie widzialem by cos tam sie dzialo wszystko dokladnie wyczyscilem bo strasznie zasniedziale bylo narazie nic sie nie grzeje jak poprzednio zobaczę jak troche pojezdze Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk troche opornie chodzilo na tych srubach wyczyscilem posmarowalem moze to byl powod ze nie odbijalo Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
cofanie tloczkow w zasiskach
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Jestem na tym etapie i nie wiem czy wymienic tylko klocki i took zostawic w spokoju czy wyciagac go ... Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Kontrolka TPMS
Po kilku km kontrolka pali sie ponownie Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Kontrolka TPMS
Bylem juz wielokrotnie z tym problemem w serwisach i nie moga sobie poradzic, caly czas pali sie kontrolka tpms, cisnienie w oponach jest prawidlowe.co moze byc tego przyczyna? W serwisie wspominali ze moze byc to zwiazane cos ze sprzeglem.... Nie chcem znow narazac sie na zbedne koszta, nie dziala mi system automatycznego zamykania otwierania drzwi kazali wymienic czujnik w klamce wymienilem dalej nie dziala... Wiec zaciagam sie tu o porady by zminimalizowac wydatki
-
cofanie tloczkow w zasiskach
Tak z ciekawosci bo problem jest z przodu, jak ma sie dprawa z tylem bo jest reczny elektryczny czy z ta sama metoda nie namiesza nic z tym recznym? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
cofanie tloczkow w zasiskach
Musze sie za to zabrac i przeczytac post raz jeszcze moze wiecej zrozumiem [emoji106]ale rozumiem ze zrobie to bez vga? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Ok juz rozumiem all.Czyli uda mi sie to zrobic bez VGA? I przy ponownym montażu wystarczy odpowietrzyć ta stronę co rozbierałem czy cały układ? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
cofanie tloczkow w zasiskach
Odkręcić zacisk zabezpiecz nakrętką i zajmij się zaciski em (nie rozumiem tej kwesti) dev mozna sie z toba skontaktowac jakos ? pisalem do ciebie ale bez odzewu.
-
cofanie tloczkow w zasiskach
mam nadzieje ale wydaje mi się ze to jest grubsza sprawa czołem w trasie jak by mi ta strona co się grzeje sama chamowalo może to jakieś mylne odczucie ale pierwszy raz mi sie to przytrafiło no i to grzanie...
-
cofanie tloczkow w zasiskach
Witam. Sprawdzałem forum przed założeniem tego tematu ale nie do końca znalazłem tego czego szukałem. Zauważyłem ze strasznie grzeje mi sie z prawy przód tarcza hamulcowa chcę sprawdzić co tam się dzieje tylko czy dam rade zrobić to bez VAG? chcę ściągnąć zaciski i sprawdzić tłoczki może tam jest problem i nie odbija ale czy muszę mieć VAG o to pytanie bo nie jestem pewny czy mogę cofnąć tłoczki ręcznie.
-
Szybki wzrost temp.
Tak było to wypalanie PDF-a na drugi dzień pogoniłem troszkę autkiem i było wszystko oki. Działo się tak od kilku dni nie robiłem długich tras jakieś 6 km dziennie sklep-dom i zapewne PDF nie mógł się w tej trasie wypalić. Dziękuje za info.
-
Szybki wzrost temp.
Dzieki.Pobserwuje obroty i poczytam wiecej o tym wypalaniu. Jestem kompletnym amatorem i nie bawiłem sie jeszcze oprogramowaniem VAG wiec bedzie musiał to sprawdzić jakis mechanik
-
Szybki wzrost temp.
Nie.Teraz akurat nie pogonie bo lodowisko na drodze:)
-
Szybki wzrost temp.
Witam, przed udaniem sie do mechanika chciał bym zaczerpnac jakis informacji z forum.Problem pojawił sie wczoraj po przejechaniu jakis 3 km temp osiaga 90st nie wiem czy to normalne w tak krotkim czasie ale z tego co pamietam tak szybko sie nie grzało wczesniej,oraz niepokoi mnie smrod jaki sie wydobywa z pod maski a wiatrak od chlodnicy chodzi jakis czas po zgaszeniu silnika.Nie wiem wydawalo by mi sie to normalne ale wczesniej tak nie miałem no i ten zapach jak otwieram maske czuc cieplo z silnika ale wydaje mi sie ze az za bardzo.Co moze miec na to wpływ?