Treść opublikowana przez AZCARS
-
Klepiące zawory
Jaki bład :> ? Pompy z tego co wiem to sie nie sprawdzi
-
Klepiące zawory
z tego co czytalem to 2bary to tylko sie cieszyc z takiego cisnienia na wolnych a jak mocno zagrzejesz silnik to spada do 1,6 moze jak ucieka szklankami i napinaczem to wzrosnie cisnienie i bedzie ok . pompe nowa zalalem olejem by sie nie zatarła :/
-
Klepiące zawory
a spotkał sie ktos by nowa pompa byla wadliwa :> ? jak sprawdzic ich stan ? jakie powinno byc cisnienie na wolnych :> ? jak ucieka cisnienie przez szklanki to tez bedzie pokazywac zanizone ale na wolnych nie powinny klepac jak dostaja 5 barow ;/
-
Klepiące zawory
zakupilem dzis manometr i tak na zimnym na wolnych 4.5 bara przy 2 tys obr 7 barów pozniej przez długa chwile trzymal na wolnych 2.5 bara jak chodzil pol godziny odpalony na wolnych spadlo do 1.4 bara ;/ chlodnica oleju jak by zapowietrzona i termostat sie nie otworzył :/
-
1.8T AVJ Problem z cewkami, szarpanie.
mi ostatnio padly 3 pod rząd hehe najpierw 1 kupilem wsadzilem 5 min i 2 wsadzilem 5 min i 3 hehe w hurtowni to sie śmiali
-
Prośba o zerkniecie na logi bo auto nie jedzie
sa chwile ze auto jedzie jak odejmuje gaz to czuc ze przyspiesza , odpinalem przeplywke to wogole nie jedzie , logi zrobie moze dzisiaj , blad termostatu lpg nie ma Filtr paliwa moze byc zapchany :> ?
-
Klepiące zawory
Pompa nie ma ustawien , ja nie widzialem smok wyczyszczony . teraz pytanie czy napinacz moze tak klepac ?
-
Prośba o zerkniecie na logi bo auto nie jedzie
tak
-
Prośba o zerkniecie na logi bo auto nie jedzie
Witam Zerknie ktos na logi bo ja benzyny jeszcze nie ogarniam . VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM thx
-
Klepiące zawory
tak tez chyba zrobie bo mam litr wolnego oleju . Cos mi swita ze przy skladaniu jeden popychacz wypadl mi z reki i musialem zastapic starym z starej glowicy . I nie wiem czy to nie wlasnie ten . ---------- Post dopisany at 19:06 ---------- Poprzedni post napisany at 17:20 ---------- nie wytrzymalem i zrobilem test na odpalonym . tak wiec po samym zdjeciu widac bylo jak pozalewane wszystko od strony lancucha nawet babelki wychodzily miedzy gniazdem a szklanka ale mokro tez bylo od czujnika po stronie ssacych
-
Klepiące zawory
krecilem rozrusznikiem chwile to olej az sie wylewal , tam przy łańcuchu .Pamietam ze ciasno wchodzily jak wkladalem do glowicy , jest sens wymieniac narazie tylko wydechowe ? ssace chyba idzie ogarnac bez ruszania rozrzadu ? VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM widzi ktos cos w tych logach bo auto nie jedzie , chyba doladowanie za niskie ?
-
Klepiące zawory
ściągnąłem dziś pokrywe chcialem zobaczyc czy z napinacza nie tryska olej i spada cisnienie , okazało sie ze pod czas krecenia na szklance wydechowej od strony lancucha oleju jest stanowczo za duzo ze az caly walek zalany po paru zakręceniach tak jak by tam uciekało gdzies cisnienie . Pytanie do znawcy czy tak powinno byc ? na tym filmiku tego nie zauważyłem
-
Klepiące zawory
nie wiem jaki olej wczesniej był bo wlepki żadnej nie bylo dlatego podstawa jest zmierzyc cisnienie oleju , ale nie bede kupował dla jednego mierzenia miernika . wole podlecieć do kogoś na śląsku.
- Klepiące zawory
-
Klepiące zawory
Witam Zaczne od tego , ze kupilem auto z uszkodzona glowica a dokladnie zatarta jedna podpora wałka . Zakupiłem głowice po regeneracji o oznaczeniu AEB , swój dół silnika przejrzałem jest ok by wykluczyć zatarcie przez pompe oleju wymieniłem na nowa . Głowice wyczyściłem i poskładałem na nowo odpalam auto i słyszę drażniący dźwięk klepania :/ Silnik zalany mobilem 5w30 . Ma ktoś jakis pomysł ? lub jest ktoś ze śląska z miernikiem by pomóc sprawdzic cisnienie oleju ?
-
Wymiana słupka 1.8 T BEX na co??
ja glowice kupilem aeb przelozylem napinacz lancuszka , ale nie ma wejscia na pompe obiegu powietrza
-
Wymiana słupka 1.8 T BEX na co??
Witam Podepnę się pod temat posiadam AVJ z zatartym wałkiem wydechowym i teraz pytanie czy podejdzie słupek auq (wiem ze miska i smok jest inny ale może da się przełożyć od avj ) lub ewentualnie z czego podejdzie głowica ? ostatnie pytanie czy miał ktoś styczność z osiowaniem głowicy ?