Pozdrawiam kolegę z A4 B6 avant 2,5 155km na tablicach KLI. Nieodpowiednie warunki ale dzięki za małą rywalizację z Dąbrowy Górniczej do Olkusza dnia 16.01.16r
Cześć wszystkim, data mojej rejestracji na forum odległa ale dopiero teraz będę miał tutaj po co częściej zaglądać. Kilka zdjęć poglądowych. Pozdrawiam
http://zapodaj.net/47232f914a116.jpg.html
http://zapodaj.net/5a620534c4721.jpg.html
http://zapodaj.net/fd6052af7a969.jpg.html