Treść opublikowana przez Qń1
-
Stabilizatory z RS4 B7 do zwykłej A4 B6 B7
Turzol dopisałeś mnie do listy?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Dzięki Swoją drogą jaki zestaw polecacie? Przód: tarcze 345mm zimmermann gładkie klocki ferrodo DS Tył: tarcze 288mm zimmermann gładkie klocki ferrodo DS Będzie hamowało?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Panowie kto na forum sprzedaje tarcze Zimmermann i klocki Ferrodo DS? Chciałbym zakupić komplet przód pod 345mm, a tył 288:) Z góry dzięki za info!
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Koledzy, warto interesować się tym zestawem czy za dużo rzeźbienia...? http://allegro.pl/zaciski-tyl-audi-a4-s4-rs4-b6-b7-pod-tarcze-330mm-i5510008949.html
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich forumowiczów, Z tej strony Mateusz i mój czerwony egzemplarz Audi A4 B7 2.0T Quattro
-
Meksykańska czerwień - Audi A4 B7 2.0T Quattro
225/40/18Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka Dystans 6mm będzie dobry ale nie wiem czy taki dostaniesz z pierścieniem centrującym . Rzeczywiście 6mm nie ma, ale są 5mm...chyba nie zauważę różnicy;) Dzięki za podpowiedź!
-
Meksykańska czerwień - Audi A4 B7 2.0T Quattro
225/40/18Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Meksykańska czerwień - Audi A4 B7 2.0T Quattro
Po wymianie downpipe nie przeprowadzałem korekty softu:/ ale moc na pewno wzrosła... do tego silnika podejdzie K04 z S3? W tej chwili mam felgi z ET35, jaki dystans żeby nie szurało o nadkola?
-
Meksykańska czerwień - Audi A4 B7 2.0T Quattro
Witam wszystkich, Od dawna jestem wielkim fanem Audi, od ponad półtora roku posiadam Audi A4 i pomyślałem, że w końcu mogę się nim tutaj pochwalić Samochód wyprodukowany w październiku 2007 roku, lecz w dowodzie widnieje data 2008. Auto pochodzi z USA. W Polsce porusza się od 2011 roku, a ja jestem jego drugim właścicielem. Szukając auta priorytetem był stan techniczny, silnik 2.0T,quattro, wyposażenie oraz oczywiście kolor. Na chwilę zakupu stan licznika wynosił 85 tys. km w tej chwili wzrósł do 105000 km. Przez ten okres auto jeździło bezawaryjnie, no prawie…został wymieniony: - zawór DV, - popychacz pompy paliwa (profilaktycznie) stary był w idealnym stanie, - kompresor klimatyzacji ( zerwane sprzęgło). Aktualnie samochód posiada około 240 koni mechanicznych oraz poniżej wymienione modyfikacje: - soft na 240 koni mechanicznych, - filtr powietrza K&N, - wymieniony początkowy układ wydechowy na test pipe oraz downpipe produkcji RAI Motorsport sprowadzony z USA , - koła OZ Superleggera (1kpl. z oponą waży 17kg ). Plany: - kierownica od Audi RS6, - Eibach pro kit, - Fmic, - układ wydechowy od MG Motorsport, - korekta programu, - heble S4 przód, - heble S4 tył, - korekta lakieru i zabezpieczenie powłoką kwarcową. Kierownica RS6