Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wojtala77

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Wojtala77

  1. Witam, Kolego na 100% czujnik obrotu wałka rozrządu, przerabiałem ten temat w swoim, wymieniłem na nowy i nie ma żadnego problemu
  2. Wojtala77 odpowiedział(a) na Wojtala77 temat w 1.6
    Tego właśnie się obawiam, nie chciałbym generować dziwnych kosztów, jutro Ci napiszę albo jeszcze dziś jak tam ciśnienie w tłokach, zobaczymy co będzie ---------- Post dopisany 16-01-2014 at 15:24 ---------- Poprzedni post napisany 14-01-2014 at 15:20 ---------- Ciśnienie zmierzone, dziwna sytuacja na 1,2,3 na początku 6 a potem dobija do 13, na 4 - 8 a potem dobija do 13, zastanawiam się co dalej z tym robić
  3. Wojtala77 odpowiedział(a) na Wojtala77 temat w 1.6
    Dziś lub jutro sprawdzę ciśnienie, jak wykręcone mam świece to na tłoku widzę "syf" taką maź
  4. Wojtala77 odpowiedział(a) na Wojtala77 temat w 1.6
    Szczerze Ci powiem jeśli chodzi o kulturę pracy dla mnie jest bez zarzutu, jest to moje 3 audi z silnikiem benzynowym. Rano ciepło zimno, silnik ciepły czy zimny zero problemów z odpalaniem, mam jedynie wrażenie że może mniej mocy jest ale to pewnie moje wrażenie bo służbowe to diesel i więcej mocy. Moje pytanie czy jak bierze olej czy ciśnienie będzie większe mniejsze? Jak to jest?
  5. Wojtala77 odpowiedział(a) na Wojtala77 temat w 1.6
    na 500 km 3-4 setki żeby znowu było tyle samo
  6. Wojtala77 opublikował(a) temat w 1.6
    Witam. Mam problem z moim 1.6 AHL, mianowicie pali mi olej, wymieniłem uszczelniacze trzonków zaworów, przy demontażu pokrywy zaworów zauważyłem straszny "syf" na pokrywie i generalnie w silniku, mam wrażenie że ktoś przegrzał silnik albo jeździł na kiepskim oleju. Macie może jakiś pomysł czym wypłukać silnik? Już dwa razy używałem PROTEC Engine Flush, dwie wymiany oleju w ciągu 3000km. Nie wiem czy rozbierać cały silnik, może macie jakiś pomysł, podpowiedź co zrobić
  7. Witam, Witam i pozdrawiam, Wojtek

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.