dancio

O dancio

Osiągnięcia dancio

Reputacja

1. Bry.Jest dzisiaj spot?? Galeria otwarta jest do 21.
  2. Parking napewno bedzie otwarty, bo kino jest otwarte prawie do 23 i Jeffs jest otwarty, patrzylem na stronie galerii Ja dzisiaj przybędę, ładna pogoda i ciepło jest, szkoda w domu siedziec
  3. To sobie siedźcie pantofelki w domu a ja z Wojtasem zrobimy se mini spot pod Jubilatem :-P
  4. Yo wszystkim. Można dzisiaj zrobić spota pod Plazą, nie widzę żadnego problemu, po co siedziec w domu jak stary dziad, tym bardziej ze dzisiaj ciepło i przyjemnie Może kiełbaski są dzisiaj czynne to by sie cos zjadło ??
  5. Eloo wszystkim. Będzie ktoś dziś na spocie?? Frekwencja pewnie nie będzie zbyt wielka z okazji meczu :-)
  6. Witam. Proponuje Bonarke, ponieważ w zimie tyłki nie będą marzły, bo parking jest ogrzewany w zimie, poza tym na górze jest pełna paleta restauracji dla głodomorów. B-)
  7. Moim skromnym zdaniem miejscówka boserona jest lux, natomiast krokus Pablo to kicha, reklamujesz bo masz blisko :-)
  8. Witam wszystkich. Ja proponuje Plaze pod golym niebem dzisiaj, gdyz pogoda jest sympatyczna, a w przypadku brzydkiej pogody moze krokus na parkingu zadaszonym ??
  9. Witam. PIXI DIXI dzisiaj bedziemy S6, takze jak cos to przybywaj swoim Long'iem
  10. Witojcie Paniska. Mam pytanko z innej beczki: jaka nazwę na forum ma pixie co byl ostatnio A8L ??
  11. Witam zacnych klubowiczów PABLO na jutro masz przygotować opłatki na Wigilie z logiem A4-klub PAMIĘTAJ!!!!!
  12. już wiem klasyki sa dzisiaj od 20:30 na Reymonta pod Wisłą
  13. Witam prezesów. To gdzie sie spocimy dzisiaj, dajcie znac popoludniu? Ktos wie gdzie dzisiaj bedzie zlot klasyków?
  14. SOKOL Wszystkiego Najleszego z okazji urodzin, Zdrowia, Wymarzonej Fury i sukcesow w pracy!!!