Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[Ankieta] Które z miejsc według Ciebie będzie najlepszą opcją spotów Krakowskich


Radekst

Rekomendowane odpowiedzi

Ankieta tylko dla Krakowskich spotowiczów.
Jedziemy Panowie.

Krokus (7) - Kerczi, Pablo, KrzysiekA4, Lolo, Marcin_K, Bax, Werbel
Plaza (7) - Radekst, Dante, Cuber, Ramzes, Gucio, Łukasz_mk2, Boseron
Bonarka (2) - Ztytus, Dancio
Bronowice (2) - Fanta (ewentualnie Krokus), Ogr

Pepez -

Stare Konie -

Edytowane przez Radekst
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krokus, jest miejsce w lecie, w zimie parking piętrowy niezapchany, na miejscu MCD, KFC, I BP, jest przy rozjezdzie na wszystkie strony Kraka ( i huta i ok. Makro i ok. wielickiej pozwalają na sensowny dojazd w godzinach w których sie spotykamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym nadmienić że nadal jestem za Krokusem gdyż odpowiada wszystkim moim wymaganiom, jest duży parking, teren krokusa po prawej od strony stacji BP, w razie załamania pogody od razu możemy wjechać na kryty parking, poziom 0 lub wyżej gdzie jest pusto, wiele razy tam byłem na spotach A6 klubu, jest dobrze znane mi to miejsce i ma wg mnie większy potencjał niż Kazimierz zwłaszcza w okresie letnim. Jedzenie,Kfc,dominium,sphinx,olimp a obok jeszcze McDonalds więc dla każdego coś miłego, dodam że najczęściej chodzimy do kfc na spotach więc pewna pani która była ze mną na ogólnopolskim zlocie w Bukowinie mogłaby w rozpiętej koszulce i krótkiej spódniczce przynieść nam kurczaki po zniżce 25% dla wszystkich, w końcu menager do czegoś zobowiązuje ;-) :P

Odnośnie miejsca, ktoś będzie chciał przetestować program lub się z kimś sprawdzić jest prosta 2km, w dniach prócz czwartku nie ma tam kolegów boserona.

W zimie zawsze mamy obok pas startowy i można w moment śmignąć potestować quattro czy co niektórzy RWD :decayed:

Chyba tyle ode mnie, więc oddaje głos na Krokus.

Edytowane przez PABLO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,jako że i ja sie pojawiam od czasu do czasu:-) choć od września bede systematycznie-również głosuje na KROKUSA jak chłopaki wyżej-uzasadnienie dość proste i mało orginalne czyli multum opcji spedzenia czasu

Edytowane przez Lolo-Krk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, poprzednio głosowałem na Bonarke, ale równie dobrze może byc Plaza czy Krokus. Chłopaki podali wystarczająco dużo argumentów które przemawiaja za Krokusem także Radekst dopisz mój głos na Krokusa.

Edytowane przez Marcin_K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dancio, niech się tu wypowie Wojtek od S6 bo widzę że się ostatnio zarejestrował :naughty::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bronowice - 3 poziomy parkingu, dużo miejsca, w środku gastro gdzie nigdy tłumów nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...