Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[Ankieta] Które z miejsc według Ciebie będzie najlepszą opcją spotów Krakowskich


Radekst

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież się wypowiedział ztytus :-D

W jednym wyrazie ;P

Gdzie głosy pozostałych ludzi którzy systematycznie przyjeżdżają??

Lennox, Grabriel, Transit i reszta?

Edytowane przez PABLO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To niech doda radekst do listy lub trzeba głosować na miejsca które są wymieniane.

Edytowane przez PABLO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mam się wypowiadać to:

po pierwsze żadnej z miejscówek nie powinniśmy skreślać na wstępie (np: Bronowice, pepez i te stare konie)

po drugie każdą bym najpierw przetestował a dopiero później komentował, co najwyżej zajmie nam to max 2 miesiące, więc przed zimą zdążymy

po trzecie jak mam cokolwiek wybierać to na pewno nie będę się sugerował tym czy być może frekwencja spadnie czy nie, bo może być całkiem odwrotnie

po czwarte jak już muszę coś wybrać to z wiadomego względu wybieram Bronowice lub Krokusa i dla dobrego żarełka pepez

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mam się wypowiadać to: po pierwsze żadnej z miejscówek nie powinniśmy skreślać na wstępie (np: Bronowice, pepez i te stare konie) po drugie każdą bym najpierw przetestował a dopiero później komentował, co najwyżej zajmie nam to max 2 miesiące, więc przed zimą zdążymy po trzecie jak mam cokolwiek wybierać to na pewno nie będę się sugerował tym czy być może frekwencja spadnie czy nie, bo może być całkiem odwrotnie po czwarte jak już muszę coś wybrać to z wiadomego względu wybieram Bronowice lub Krokusa i dla dobrego żarełka pepez

1. zadna z miejscowek nie jest skreslana

2. testujemy, w tamtym tyg byla plaza, teraz beda bronowice, kolejne pozniej

dopisalem wam tego pepeza i stare konie

Edytowane przez Radekst
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się wstrzymam z głosowaniem, bo w Starych Koniach jeszcze nie byłem (ku tej opcji się skłaniam) a w Pepezie faktycznie może być problem z miejscami parkingowymi. Miejscówki typu Plaza, Krokus, Bronowice zupełnie do mnie nie przemawiają, ale jeśli większość zażyczy sobie spotów w jednym z tych miejsc to ja się dostosuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja oddam głos na Plaze dlaczego ? bo jest praktycznie w centralnej części miasta, mówicie ze niesugerujecie sie miejscem spotów i nie ma dla Was znaczenia gdzie sie będą odbywały a jednak ludzie z huty oddają głos na Krokusa i nie mówcie mi ze baza gastronomiczna jest lepsza niz gdzie indziej, przecież do kina nie bedziemy chodzić i włóczyć sie po sklepie a wszędzie można coś zjeść, osobiście byłem kilka razy w starych koniach na piwie i jedzeniu i było naprawde fajnie plenerowo bym powiedział, ale wiem ze ten pomysł nie przejdzie więc aby gos ne był stracony oddaje go na Plaze, do Krokusa w hucie nie chce mi sie dymać i niechodzi o paliwo bo mam oszczędny samochód tylko o czas dojazdu, gdzie po godz. 19 tej w Krakowie ulice sa jeszcze zakorkowane niestety.

poza tym w Plazie są klasyki i zawsze mozna przy okazji naszych spotów popatrzyć na fajne stare furmanki co dla mnie tez przemawia na plus. kolejny argument to spokojne miejsce poniewaz w Krokusie zawsze najebane ludzi a do Plazy praktycznie nikt nie przyjeżdza..... puste sklepy to i parking pusty.


i skłaniam sie do propozycji Lenoxa, najpierw zobaczyć wszystkie miejsca wyszczególnione w ankiecie to raptem kilka spotów a nastepnie podjąć decyzje, poniewaz na miejscu moze okazać sie ze dochodzą nowe okolicznośći przemawiająće za danym miejscem lub nie.

pizze w Pepezie to bym wrzucił :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BOSERON pipczysz jak potłuczony;) miedzy

Plaza a Krokusem masz 5 minut różnicy, to ze ludzie z huty głosują za Krokusem to mocno naciągane. Plaza owszem jest fajna opcja ponieważ tam faktycznie sa pustki, tylko nie zapominajmy ze jest zima i tam parking jest otwarty, plaza jest w niecce wiec piz*zi aż miło. Jeszcze chwila i zobaczysz drewniane klasyki o tej porze roku ze nie wspomnę ze klasyki sa w czwartek. Plaza przemawia za podwarunkiem ze faktycznie w niej ustalimy miejsce w środku a nie jak zawsze beda grupki każdy gdzie indziej. Przy plazie jest tez decathlon wiec w zimie Good ;) reszta jest bez znaczenia

Pany a może by tak gokarty

Na MAKUSZYNSKIEGO? Jest

Parking, jest tam Robiona duża wiata ogrzewana, mała szamka plus Ew. Gokarty dla zainteresowanych. Nie pisze tego ze względu na to ze mam blisko a ze względu na to ze akurat to miejsce znam i moze by spasowalo?!? Zmieniło sie tam duzo głownie ze względu na ta chatę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bronowice - 3 poziomy parkingu, dużo miejsca, w środku gastro gdzie nigdy tłumów nie ma.

Jak glosowalem to Bronowic nie widzialem albo przeoczylem a dla mnie praktycznie na piechote wiec tez mozecie mnie tam dodac.

Naciapane z bagaznika ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej będzie już chyba pod moim blokiem przynajmniej audicami jest miejsce gdzie pojeździć..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej będzie już chyba pod moim blokiem przynajmniej audicami jest miejsce gdzie pojeździć..

A jak bedzie zimno wbijamy do domu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A jak bedzie zimno wbijamy do domu


Spoko najwięcej miałem 30 osób na imprezie więc luz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skłaniałbym się ku Starym Koniom gdyby nie to, że google, Facebook i wygaśnięta domena mówią, że zamknięte. ;) Boseron, jak świeże masz wieści?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...