dancio

• Dołączył

• Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dancio

1. Bry.Jest dzisiaj spot?? Galeria otwarta jest do 21.
  2. Parking napewno bedzie otwarty, bo kino jest otwarte prawie do 23 i Jeffs jest otwarty, patrzylem na stronie galerii Ja dzisiaj przybędę, ładna pogoda i ciepło jest, szkoda w domu siedziec
  3. To sobie siedźcie pantofelki w domu a ja z Wojtasem zrobimy se mini spot pod Jubilatem :-P
  4. Yo wszystkim. Można dzisiaj zrobić spota pod Plazą, nie widzę żadnego problemu, po co siedziec w domu jak stary dziad, tym bardziej ze dzisiaj ciepło i przyjemnie Może kiełbaski są dzisiaj czynne to by sie cos zjadło ??
  5. Eloo wszystkim. Będzie ktoś dziś na spocie?? Frekwencja pewnie nie będzie zbyt wielka z okazji meczu :-)
  6. Witam. Proponuje Bonarke, ponieważ w zimie tyłki nie będą marzły, bo parking jest ogrzewany w zimie, poza tym na górze jest pełna paleta restauracji dla głodomorów. B-)
  7. Moim skromnym zdaniem miejscówka boserona jest lux, natomiast krokus Pablo to kicha, reklamujesz bo masz blisko :-)
  8. Witam wszystkich. Ja proponuje Plaze pod golym niebem dzisiaj, gdyz pogoda jest sympatyczna, a w przypadku brzydkiej pogody moze krokus na parkingu zadaszonym ??
  9. Witam. PIXI DIXI dzisiaj bedziemy S6, takze jak cos to przybywaj swoim Long'iem
  10. Witojcie Paniska. Mam pytanko z innej beczki: jaka nazwę na forum ma pixie co byl ostatnio A8L ??
  11. Witam zacnych klubowiczów PABLO na jutro masz przygotować opłatki na Wigilie z logiem A4-klub PAMIĘTAJ!!!!!
  12. już wiem klasyki sa dzisiaj od 20:30 na Reymonta pod Wisłą
  13. Witam prezesów. To gdzie sie spocimy dzisiaj, dajcie znac popoludniu? Ktos wie gdzie dzisiaj bedzie zlot klasyków?
  14. SOKOL Wszystkiego Najleszego z okazji urodzin, Zdrowia, Wymarzonej Fury i sukcesow w pracy!!!
  15. Cuber oraz themon WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO, DUUUUZO ZDROWIA I SPEŁNIENIA MARZEŃ. PS Sorry za lekkie spóźnienie z życzeniami
  16. Wesolych Swiat, jajeczek i mokrego dyngusa zycze wszystkim
  17. Witam klubowiczow Widze ze ozi_wells ostro spamuje na forum Mam pytanko czy jest dzisiaj spocik, czy nie bardzo??
  18. Witam wszystkich. Ja bym sie mogl pojawic na spocie, ale slyszalem ze raczej nie bedzie, bo Cuber i inni sa na spocie ogolnopolskim. Zalezy ile osob by bylo to bym sie pojawil.
  19. No wlasnie widze ze komus sie doby poprzestawiały
  20. Witam wszystkich . Napisalem na forum Audi 80, ze jak ktos ma ochote to niech wpadnie na spocika. Zawsze bedzie wieksza frekwencja. Do zobaczenia
  21. Witam wszystkich klubowiczów A4 z Krakowa Napewno mnie poznajecie. Posiadam oldtimera Audi 80 B3