Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

misiek6004

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. 30 tys przebiegu miesiac temu wizyta u gazownika 200 km odemnie, po wymianie filtrów i po przegladzie komputera i wszystko ok a jak szarpalo tak szarpie instalka LOVATO. teraz temp stoi jak ma być 90 i ani drgnie
  2. Siemanko wymienilem czujnik, temperatura stoi jest ok ale dalej przy 120-150 jade na 5 biegu i nagle spadek mocy redukcja i potem jest ok. ktos cos dalej podpowie ?
  3. Cześć obstawialem termostat wczoraj podpielem u znajomego VAGA i temperatura elegancko 84-5 0c wiec termos bedzie chyba ok, błąd jaki był to od elektryki jak by napiecie gdzies słabe dochodziło( moze spowodowane to bylo tym ze sprawdzalem cewke ) błąd skasowany jutro zobacze czujnik wymienie i ogarne klemy na aku, i dam cynk co i jak mam nadzieje ze pomoże. Piona
  4. Witam foumowiczów jestem tu nowy Prosze o pomoc kazda mile widziana w zwiazku z moja A4 b5 1.8 125 ADR Z 1997r, bo juz mi rece opadają, od jakiegoś czasu auto szarpalo mi ruszając na benzynce skakalem jak kangurek pierwsza moja mysl swieczki do wymiany na NGK ( tak jak przewidzial producent) i kable z powodów finansowych ( sentech ). Nic to mi nie pomogło, wymienilem u gazownika filtry i zrobiony serwis w instalacj ( 1.5 r ma ) w dalszym ciagu szaarpała po podłaczeniu pod VAG-a wyskoczył błąd sondy lambda ( wymienilem na ori.) i co ? pomogło ALE na benzynie krecila sie od początku do konca , na przelaczonym gazie nie bylo juz tak fajnie bo tak jak by brakowaloj jej mocy dochodzila do 5 tys. i jak by bylo odciencie po jezdzie 50 Km do roboty szarpało na gazie jak cho... na benzynce gitarka. wracając bylo juz dobrze na gazie ALEEE zaczeła falować mi temp z 90 na 60-70 i spowrotem rece mi opadly co moze sie dziac KTOS COS moze podpowie wie co sie dzieje. z góry dziękuje
  5. Witam, problem jest taki : po odpaleniu silnik nie stuka nie puka ładnie trzyma 900 obr. ale jak na biegu jałowym dodam gazu to auto jest straszne zamulone i dopiero ok. 2 tys odmula to samo dzieje sie jak wrzucę 1 musze ( że tak powiem 2 razy sprzęgło docisnąć) żeby ruszył i nie szarpał na następnych biegach nic sie nie dzieje, dodam że zaczeło sie to po wymianie świec ( świece już 2 razy sprawdziłem suchutkie ) i dobrze dokręcone. Autko znajomy podpioł pod komputer i były błędy z dawką paliwa i przepustnicą, skasował i na ciepłym silniku było już pozniej normalnie, dodam ze to dzieje sie na zimnym. PROSZE O POMOC BO MI RĘCE OPADAJĄ
  6. Witam serdecznie wszystkich forumowiczów Jestem posiadaczem audiA4 B5 1.8 125km ADR Miło mi dołączyć do grona forumowiczów

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.