-
Problem z abs/esp
- Problem z abs/esp
Witam. Mam problem z abs/ESP. Wyskakują kontrolki ABS i ESP oraz trzykrotne piknięcie i czerwony napis brake. Problem nie występuje ciągle tylko co jakiś czas. Nie występuje też nigdy po dłuższym postoju. Po pierwszym odpaleniu można jechać ile chce bez problemu. Dopiero po zgaszeniu i ponownym uruchomieniu i po przejechaniu paru metrów wyskakuje błąd. Dopóki się nie ruszy niema błędu. Kolejne zgaszenie i zapalenie nie pomaga. Wszystko ok puki się nie ruszy. Sprawdzone bezpieczniki. Akumulator ok. Co to może być?- Luźne koło kompresora w A4 B6
Nikt nic nie podpowie?- Luźne koło kompresora w A4 B6
Niedawno rozleciał mi się zabierak na kole kompresora. Po wymianie całego koła po tygodniu spadło mi całe koło z kompresora. Zauważyłem że koło siedzi bardzo luźno na kompresorze. Dosłownie buja się. Ewidentny luz. Myślałem że złe koło dobrali ale to chyba ośka na którym chodzi łożysko koła kompresora się wytarło. Czy da się coś z tym zrobić czy tylko wymiana kompresora?- Proszę o analizę logów
Pompowtryski waszym zdaniem są już kiepskie?- Proszę o analizę logów
Nie poszarpuje. Egr nie jest zaślepiony.- Proszę o analizę logów
Proszę o analizę logów (narazie tylko statyczne ale może coś powiedzą o stanie mojego tdi) Grupa 000 statyczne i BS Log (2 - 000,000) Grupa 001 statyczne Log (8 - 001) Grupa 003 statyczne i BS Log (3 - 003,003) Grupa 004 statyczne Log (6 - 004) Grupa 007 statyczne Log (5 - 007) Grupa 011 statyczne Log (1 - 011) Grupa 013 statyczne Log (4 - 013) Grupa 018 statyczne Log (0 - 018) Grupa 023 statyczne Log (7 - 023) Auto przydymia na niebiesko zaraz po odpaleniu na zimno i jeszcze przez jakiś czas, jak ciepły nie dymi. Czasami lekko wibruje (tu znów jak jest rozgrzany i na biegu jałowym). Logi wskazują jakieś nieprawidłowości? Dodam że silnik awx, świece żarowe zostały wymienione, przebieg 170000 Pozdrawiam i z góry dziękuję darekert ---------- Post dopisany 29-04-2014 at 20:53 ---------- Poprzedni post napisany 27-04-2014 at 17:39 ---------- nikt nie pomoże?- Proszę o analizę logów
samochód nierówno pracuje na biegu jałowym, słabe przyśpieszenie. proszę o wskazanie nieprawidłowości w logach VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM przepraszam za bałagan ale to moje pierwsze logi i trochę bałaganu jest. Logi tylko statyczne narazie ---------- Post dopisany 04-03-2014 at 08:05 ---------- Poprzedni post napisany 02-03-2014 at 12:34 ---------- nikt nic nie pomoże?- Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Paczuszka z olejem i filtrami dotarła. Szybko i sprawnie. Dzięki Marcin. Jestem pewny że jeszcze nieraz skorzystam z Twoich usług.:thumbup1::thumbup1::thumbup1: Pozdrawiam - Problem z abs/esp
darekert
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta