Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

izaak121

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witajcie Pytanie czy zestaw sprzęgła z dwumasem z s4 podejdzie do 1.8t aeb quattro? z góry dzięki za odpowiedź
  2. Jutro sprawdzę może akurat... jak się wkurzę to całość rozkopie wnętrza
  3. izaak121 odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Często robię trasy Wisła przez Skoczów, Żory, Katowice, Sosnowiec Prawie co tydzień do teściowej jadę
  4. Nie mam szyberdachu. Pod kierownicą z lewej strony jest otwór gdzie ktoś przekładał kable pod nagłośnienie od akumulatora ale to już dawno temu silikonem zakleiłem żeby tam nic nie ciekło...
  5. Życzę powodzenia w szukaniu używanego gwintu do quattro... od roku szukam jak się pojawia to bardzo szybko znika i to nie za małe pieniądze...
  6. Witajcie Ostatnio po deszczu zauważyłem, że mam mokrą podłogę po mojej stronie z przodu i z tyłu tzn po stronie kierowcy. Prawa strona zupełnie sucha. Skąd może się tam brać woda? Jakieś pomysły gdzie szukać nieszczelności? Mile widziane wszelkie sugestie
  7. Faktycznie rozebraliśmy pompę i była zniszczona w połowie. Pompa wymieniona audi śmiga dziękuję za pomoc
  8. Dzięki, postaram się załatwić.
  9. Płynu raczej nie ubywa, kopcić nie kopci, pompa wody chyba ok bo wszystkie przewody się nagrzały. Spróbuję jeszcze wymienić zbiornik i porządnie go odpowietrzyć.
  10. Witajcie Ostatnio przegrzało mi się auto (aż wyskoczył błąd temperatury) i temperatura dobiła do ok 100 stopni. Auto odholowałem i wymieniłem termostat, auto nadal się przegrzewa. Wszystkie węże cieple. Jedyne co jeszcze się zmieniło to zbiornik jest nieszczelny (w miejscu z połączeniem wężyka ucieka para bo jest pęknięcie). Do wymiany uszczelka czy jeszcze coś innego może mieć wpływ? Uszczelka była robiona rok temu?
  11. izaak121 odpowiedział(a) na izaak121 temat w 1.8T
    Był odpięty 20 minut, nie pomogło Świece są na pewno do wymiany, jutro kupie i wymienie komplet, kompresja jest na poziomie 12 na każdym cylindrze, komp serwisowy nie pokazuje błędów Pomogła wymiana kompletu świec - auta hula aż miło można zamknąć i dzięki za sugestie.
  12. izaak121 odpowiedział(a) na izaak121 temat w 1.8T
    Świece zalewa, próbowaliśmy psikać dezodorantem ale nie odpala. Iskra jest ok. Gniazdko od kompa nie działa i niestety nic komputer nie pokazał, szukam innej wtyczki żeby to sprawdzić. Wszystko się wydaje ok, trudno powiedzieć co się przestawiło ;/ Zastanawiamy się czy to nie jest wina przepływomierza.. Komputer po wykasowaniu błędów i po kręceniu auta nie pokazał błędów... Jakieś pomysły?
  13. izaak121 opublikował(a) temat w 1.8T
    Witajcie Miałem takie zdarzenie - zniosło mnie z drogi na winklu, uderzyłem lekko lewym przodem, uszkodziłem minimalnie nadkole, pękła lampa, zderzak i niestety interculer (odkleił się dół i była dziura). Zaraz po odpaleniu podczas wyciągania autka z rowu od razu obroty falowały. Takim autem dojechałem powolutku do domu na falujących obrotach jadąc na 1 i 2 albo luzie. Auto już kiedyś mi falowało na obrotach (może przepustnica?) po tym jak włączyłem w nim gaz. Od tam tego razu więcej nie odpalałem lpg i jeździłem tylko na benzynie. Teraz auta nie mogę odpalić - interculer wymieniłem. Mogły pójść korby w momencie uderzenia i zassania śniegu czy to może być jeszcze coś innego? Zastanawiam się jeszcze czy nie zalewa go paliwem (mógł pójść czujnik temperatury bo o dziwo znalazł się za rozwalonym interculerem). Macie jeszcze jakieś sugestie? Na dniach ma kolega podjechać żeby podłączyć go pod komputer. Pomóżcie bo nie chce mi się po raz drugi rozbierać silnika w aucie a robiłem to ostatni raz dokładnie w lutym ubiegłego roku... Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.