-
Sprzęgło + dwumas z s4 b5 do a4 b5 1.8T quattro
Witajcie Pytanie czy zestaw sprzęgła z dwumasem z s4 podejdzie do 1.8t aeb quattro? z góry dzięki za odpowiedź
-
Zalewa lewą stronę auta? O_O
Jutro sprawdzę może akurat... jak się wkurzę to całość rozkopie wnętrza
-
Klubowa Poczta
Często robię trasy Wisła przez Skoczów, Żory, Katowice, Sosnowiec Prawie co tydzień do teściowej jadę
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- Zalewa lewą stronę auta? O_O
Nie mam szyberdachu. Pod kierownicą z lewej strony jest otwór gdzie ktoś przekładał kable pod nagłośnienie od akumulatora ale to już dawno temu silikonem zakleiłem żeby tam nic nie ciekło...- obnizenie zawieszenia A4 B5
Życzę powodzenia w szukaniu używanego gwintu do quattro... od roku szukam jak się pojawia to bardzo szybko znika i to nie za małe pieniądze...- Zalewa lewą stronę auta? O_O
Witajcie Ostatnio po deszczu zauważyłem, że mam mokrą podłogę po mojej stronie z przodu i z tyłu tzn po stronie kierowcy. Prawa strona zupełnie sucha. Skąd może się tam brać woda? Jakieś pomysły gdzie szukać nieszczelności? Mile widziane wszelkie sugestie- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- Silnik się przegrzewa, uszczelka pod głowicą?
Faktycznie rozebraliśmy pompę i była zniszczona w połowie. Pompa wymieniona audi śmiga dziękuję za pomoc- Silnik się przegrzewa, uszczelka pod głowicą?
Dzięki, postaram się załatwić.- Silnik się przegrzewa, uszczelka pod głowicą?
Płynu raczej nie ubywa, kopcić nie kopci, pompa wody chyba ok bo wszystkie przewody się nagrzały. Spróbuję jeszcze wymienić zbiornik i porządnie go odpowietrzyć.- Silnik się przegrzewa, uszczelka pod głowicą?
Witajcie Ostatnio przegrzało mi się auto (aż wyskoczył błąd temperatury) i temperatura dobiła do ok 100 stopni. Auto odholowałem i wymieniłem termostat, auto nadal się przegrzewa. Wszystkie węże cieple. Jedyne co jeszcze się zmieniło to zbiornik jest nieszczelny (w miejscu z połączeniem wężyka ucieka para bo jest pęknięcie). Do wymiany uszczelka czy jeszcze coś innego może mieć wpływ? Uszczelka była robiona rok temu?- 1.8T nie odpala
Był odpięty 20 minut, nie pomogło Świece są na pewno do wymiany, jutro kupie i wymienie komplet, kompresja jest na poziomie 12 na każdym cylindrze, komp serwisowy nie pokazuje błędów Pomogła wymiana kompletu świec - auta hula aż miło można zamknąć i dzięki za sugestie.- 1.8T nie odpala
Świece zalewa, próbowaliśmy psikać dezodorantem ale nie odpala. Iskra jest ok. Gniazdko od kompa nie działa i niestety nic komputer nie pokazał, szukam innej wtyczki żeby to sprawdzić. Wszystko się wydaje ok, trudno powiedzieć co się przestawiło ;/ Zastanawiamy się czy to nie jest wina przepływomierza.. Komputer po wykasowaniu błędów i po kręceniu auta nie pokazał błędów... Jakieś pomysły?- 1.8T nie odpala
Witajcie Miałem takie zdarzenie - zniosło mnie z drogi na winklu, uderzyłem lekko lewym przodem, uszkodziłem minimalnie nadkole, pękła lampa, zderzak i niestety interculer (odkleił się dół i była dziura). Zaraz po odpaleniu podczas wyciągania autka z rowu od razu obroty falowały. Takim autem dojechałem powolutku do domu na falujących obrotach jadąc na 1 i 2 albo luzie. Auto już kiedyś mi falowało na obrotach (może przepustnica?) po tym jak włączyłem w nim gaz. Od tam tego razu więcej nie odpalałem lpg i jeździłem tylko na benzynie. Teraz auta nie mogę odpalić - interculer wymieniłem. Mogły pójść korby w momencie uderzenia i zassania śniegu czy to może być jeszcze coś innego? Zastanawiam się jeszcze czy nie zalewa go paliwem (mógł pójść czujnik temperatury bo o dziwo znalazł się za rozwalonym interculerem). Macie jeszcze jakieś sugestie? Na dniach ma kolega podjechać żeby podłączyć go pod komputer. Pomóżcie bo nie chce mi się po raz drugi rozbierać silnika w aucie a robiłem to ostatni raz dokładnie w lutym ubiegłego roku... Pozdrawiam - Zalewa lewą stronę auta? O_O
Konto
Nawigacja
Szukaj
Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce
Chrome (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
- Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Wybierz Ustawienia witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (iOS 16.4+)
- Upewnij się, że witryna jest zainstalowana przez Dodaj do ekranu głównego.
- Otwórz Aplikację Ustawienia → Powiadomienia.
- Znajdź nazwę swojej aplikacji i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (macOS)
- Przejdź do Safari → Preferencje.
- Kliknij kartę Witryny.
- Wybierz Powiadomienia w panelu bocznym.
- Znajdź tę witrynę i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Kliknij Uprawnienia dla tej witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Android)
- Przejdź do Ustawienia → Uprawnienia witryny.
- Stuknij Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Komputer)
- Otwórz ustawienia Firefoksa.
- Wyszukaj Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.