-
[B5 AAH] ...Moja A4... SPRZEDAM
mrogal tym to mnie rozwaliłes jak widzisz tablica jest w takim dole na tylnej półce, i to, czego nie widac od spodu na rzep sie trzyma i uwiesz mi ze awaryjne hamowanie, czy ruszanie, albo inne ewolucje nie powoduja ze tablica mi zagraza :> czapki juz nie ma A z tablica to coraz czesciej sie zastanawiam, czy ( jak :gwizdanie: ) przyczepic ja do szyby [br]Dopisany: 18 Listopad 2008, 09:44_________________________________________________AUTO NA SPRZEDAZ. CENA 15 000zł do negocjacji do auta 2 komplety opon, letnie na 1 sezon + zimowe po 2 sezonach, wiec spokojnie jeszcze 2/3 pojeźdżą. auto sprzedaje bez DVD, wzmacniacza i suba INFO pod numerem 500 490 101
-
[B5 1Z] Czy Wasze Audiczki mają już "świerszczyki" ??
U mnie w mrozie teraz tarzaski jakies od drzwi , mysle ze uszczelki. Fotel na wieksze dziurze tez cos zatrzeszczy. Ale to tak jak mowicie jest, zalezy kto i gdzie i jak jezdzl wczesniej
-
[B5 AKN] Jak zdjąć plastikowe maskownice głośników tylnej półki ?
Jest przymocowane tak jak mowisz. Tak jak wczesniej kolega napisal, smialo odchyl kanape pociagnij polke do siebie i do gory, ona jest na takih zatrzaskach. Zobacz jak masz dlugi kabel od swiatla, mozesz tez probowac od bagaznika odpiac to swiatlo. glosniki zdemontujesz, wymienisz wtedy bez trudu bo wszystko widac od strony szyby i bagaznika jak na dloni. milej pracy pozdrawiam
-
[B5 ADR] A4 19" XENON, SKÓRA NOWE ZDJĘCIA STR. 1
Polerka.........hmm, dobrze sia zapowiada...
-
[B5 AJM] Navi+, Xenon, 17", 1BE, Pół skóra, 131km
cos wysoko stoi, jakbys z +20mm dał .
-
[B5 AAH] ...Moja A4... SPRZEDAM
tego pana chyba znacie.............. :> [br]Dopisany: 29 Październik 2008, 23:12_________________________________________________tablica z USA ,a czpa vw i z innym napisem zwiazanym z Audi, bo tylko taka znalazlem ktora by sie nadawala. ( nie stety ciezko, sie cos dowiedziec i kupic wiazanego z audi, a4, lub forum)[br]Dopisany: 29 Październik 2008, 23:16_________________________________________________[br]Dopisany: 29 Październik 2008, 23:16_________________________________________________[br]Dopisany: 29 Październik 2008, 23:19_________________________________________________[br]Dopisany: 29 Październik 2008, 23:21_________________________________________________wczoraj z pzodu zaszly nowe mody i niedlugo zrobie foty. Ostatnie zdjecia sa z soboty,chyba dobrze wyszly :gwizdanie: wnetrze pokazane, jak skoncze zabudowe bagaznika (poprawie ) to tez sie pochwale Teraz mysle co to dalej zmieniac w mojej a4 [br]Dopisany: 29 Październik 2008, 23:25_________________________________________________Musze odswierzyc temat bo juz na dalsze strony wchodzi......... Wczoraj bedac w 3city pekł mi pasek , co objawiło sie nagłym brakiem wspomagania i ładowania . Dojechałem przebojowo :gwizdanie: do domu bez tych funkcji ( 35km, ze akumulator wytrzymał, jestem pod wrazeniem ). Co sie okazało poszedł napinacz, który zerwał pasek, uszkodził gume i łape z przodu silnika ;( Kolejne wydatki zwiazane z kochna A4 [br]Dopisany: 10 Listopad 2008, 15:16_________________________________________________wczoraj z pzodu zaszly nowe mody i niedlugo zrobie foty JAk pisalem tak robie :> wiec takie cos zalozylem z przodu :gwizdanie: [br]Dopisany: 17 Listopad 2008, 22:44_________________________________________________
-
[B5 AFN] A4 AFN Q Avant- IC od T5 str 3
czekam na foty IC.
-
[B5 ADR] A4 19" XENON, SKÓRA NOWE ZDJĘCIA STR. 1
+za Dobre foty , +za fele, które zawsze mi sie podobaly i zawsze beda sie podobac +za zawieszenie, bo to chyba zloty srodek :gwizdanie: tylko co to za silnik i wydech ??
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
a mial byc na 2/3 sezony........... jak zmienisz to krotka kariera bedzie tego avanta w twoich renkach...... a ladny jest :>
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
2 zimówki?? 2 juz miales A turbo.......?? Po hard work bedzie wydawanie hard money
-
[B5 AFN] A4 AFN Q Avant- IC od T5 str 3
Niezłe mody!!!! Ciągle mysle nad tym wydechem............... IC sie zmiesci pod zderzakiem??
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
Co tam Iverson ....... cisza w twoim projecie.... ?? Jak prace nad silnikiem, zbierasz graty, czy juz skladasz klocki
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
http://www.allegro.pl/item462011251_xenon_xenony_zestawy_hid_h1_h7.html#gallery taki zestaw ma moj tata w passacie i jest dobrze
-
[ALL B5] Mojej Cacko A4 B5 1996 110KM 81KW HOT-DOG :D
nom tak, ale i tak chciales jakierowac...... na zloty.......hm, kazdy powinien robic wedlug swojego uzania, jednym sie bedzie podobalo, innym nie. wazne zeby zachowac umiar i dobry smak. Kazde autko jest inne i powinno byc inne.....
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
ooooo, wow to widze gruba sprawa bedzie....... pewnie z 2 z przodu KM bedzie??
Sylvwester0000
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta