Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Sylvwester0000

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. mrogal tym to mnie rozwaliłes jak widzisz tablica jest w takim dole na tylnej półce, i to, czego nie widac od spodu na rzep sie trzyma i uwiesz mi ze awaryjne hamowanie, czy ruszanie, albo inne ewolucje nie powoduja ze tablica mi zagraza :> czapki juz nie ma A z tablica to coraz czesciej sie zastanawiam, czy ( jak :gwizdanie: ) przyczepic ja do szyby [br]Dopisany: 18 Listopad 2008, 09:44_________________________________________________AUTO NA SPRZEDAZ. CENA 15 000zł do negocjacji do auta 2 komplety opon, letnie na 1 sezon + zimowe po 2 sezonach, wiec spokojnie jeszcze 2/3 pojeźdżą. auto sprzedaje bez DVD, wzmacniacza i suba INFO pod numerem 500 490 101
  2. U mnie w mrozie teraz tarzaski jakies od drzwi , mysle ze uszczelki. Fotel na wieksze dziurze tez cos zatrzeszczy. Ale to tak jak mowicie jest, zalezy kto i gdzie i jak jezdzl wczesniej
  3. Jest przymocowane tak jak mowisz. Tak jak wczesniej kolega napisal, smialo odchyl kanape pociagnij polke do siebie i do gory, ona jest na takih zatrzaskach. Zobacz jak masz dlugi kabel od swiatla, mozesz tez probowac od bagaznika odpiac to swiatlo. glosniki zdemontujesz, wymienisz wtedy bez trudu bo wszystko widac od strony szyby i bagaznika jak na dloni. milej pracy pozdrawiam
  4. Polerka.........hmm, dobrze sia zapowiada...
  5. cos wysoko stoi, jakbys z +20mm dał .
  6. tego pana chyba znacie.............. :> [br]Dopisany: 29 Październik 2008, 23:12_________________________________________________tablica z USA ,a czpa vw i z innym napisem zwiazanym z Audi, bo tylko taka znalazlem ktora by sie nadawala. ( nie stety ciezko, sie cos dowiedziec i kupic wiazanego z audi, a4, lub forum)[br]Dopisany: 29 Październik 2008, 23:16_________________________________________________[br]Dopisany: 29 Październik 2008, 23:16_________________________________________________[br]Dopisany: 29 Październik 2008, 23:19_________________________________________________[br]Dopisany: 29 Październik 2008, 23:21_________________________________________________wczoraj z pzodu zaszly nowe mody i niedlugo zrobie foty. Ostatnie zdjecia sa z soboty,chyba dobrze wyszly :gwizdanie: wnetrze pokazane, jak skoncze zabudowe bagaznika (poprawie ) to tez sie pochwale Teraz mysle co to dalej zmieniac w mojej a4 [br]Dopisany: 29 Październik 2008, 23:25_________________________________________________Musze odswierzyc temat bo juz na dalsze strony wchodzi......... Wczoraj bedac w 3city pekł mi pasek , co objawiło sie nagłym brakiem wspomagania i ładowania . Dojechałem przebojowo :gwizdanie: do domu bez tych funkcji ( 35km, ze akumulator wytrzymał, jestem pod wrazeniem ). Co sie okazało poszedł napinacz, który zerwał pasek, uszkodził gume i łape z przodu silnika ;( Kolejne wydatki zwiazane z kochna A4 [br]Dopisany: 10 Listopad 2008, 15:16_________________________________________________wczoraj z pzodu zaszly nowe mody i niedlugo zrobie foty JAk pisalem tak robie :> wiec takie cos zalozylem z przodu :gwizdanie: [br]Dopisany: 17 Listopad 2008, 22:44_________________________________________________
  7. +za Dobre foty , +za fele, które zawsze mi sie podobaly i zawsze beda sie podobac +za zawieszenie, bo to chyba zloty srodek :gwizdanie: tylko co to za silnik i wydech ??
  8. a mial byc na 2/3 sezony........... jak zmienisz to krotka kariera bedzie tego avanta w twoich renkach...... a ladny jest :>
  9. 2 zimówki?? 2 juz miales A turbo.......?? Po hard work bedzie wydawanie hard money
  10. Niezłe mody!!!! Ciągle mysle nad tym wydechem............... IC sie zmiesci pod zderzakiem??
  11. Co tam Iverson ....... cisza w twoim projecie.... ?? Jak prace nad silnikiem, zbierasz graty, czy juz skladasz klocki
  12. http://www.allegro.pl/item462011251_xenon_xenony_zestawy_hid_h1_h7.html#gallery taki zestaw ma moj tata w passacie i jest dobrze
  13. nom tak, ale i tak chciales jakierowac...... na zloty.......hm, kazdy powinien robic wedlug swojego uzania, jednym sie bedzie podobalo, innym nie. wazne zeby zachowac umiar i dobry smak. Kazde autko jest inne i powinno byc inne.....
  14. ooooo, wow to widze gruba sprawa bedzie....... pewnie z 2 z przodu KM bedzie??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.