-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
chyba TheChoseN'a o ile się nie mylę
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
przykro mi. niestety nie
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
parę fotek ode mnie https://plus.google.com/u/0/photos/115291637038488089151/albums/6040810462185518993
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
oki
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
denveco, bo ja kiepsko widzę na razie to nasze zbieranie się (mam na myśli moją żonę). Ustawmy się wstępnie na tej NESTE przy b. Górniczym. Jeżeli tam się nie spotkamy to nie czekaj na nas. Zobaczymy się na Kluczewie. ---------- Post dopisany at 10:36 ---------- Poprzedni post napisany at 10:35 ---------- Martinez, który wjazd masz na myśli?? (bo jest ich tam chyba kilka)
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Ja wyjeżdżam z bratem z Gumieniec z nastawieniem już na cel Kluczewo. Jakby co to po drodze możemy się gdzieś zgarnąć. Nie za bardzo tylko wiem na którym Lidlu Martinez chciał się ustawić.
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Marcin, z którego Lidla startujesz??
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
hmmm ... ja wybieram się na ok 12:00. O 11:00 planujemy wyjazd. Zabierze się ze mną mój brat Mercedesem W124 (fuuuj )
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
...Szczecin się wybiera. Jedziemy jakoś paczką, czy na miejscu się spotkamy?? Jakaś konkretna godzina co do spotkania?? Dobrze by było się jakoś oflagować co by reszta audi maniaków mogła nas znaleźć.
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
XII Festyn św. Krzysztofa - moto.stargard.pl miło by było się stawić
-
Czyszczenie parownika
to teraz coś ode mnie :-D Filmiki powiedzą co potrzeba. 1. Z grubej rury (nie ma bata żeby przetrwało coś organicznego) https://www.facebook.com/photo.php?v=1412372592366232&set=vb.100007805135081&type=2&theater 2. Onanizator (znaczy ozonator ;-) ) jako dopełnienie całej zabawy. https://www.facebook.com/photo.php?v=1412372932366198&set=vb.100007805135081&type=2&theater
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
ja mam taki pytajnik. macie może jakieś kontakty żeby przy okazji następnego spotu zorganizować hamownie dynotech??
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
szkoda że ja miałem robotę do 18:00 Przyjechałem później na Wały, ale już uciekliście.
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
eeeee!!! denveco! nie skasowało Ci się czasem coś w liście????
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Baaardzo bym chciał. Pracuję do 18:00 więc przy odrobinie szczęścia po prostu trochę się spóźnię 1. MartineZ 2.Mecromon 3.Trooky 4. damciu