-
Łukasz Mareczko obserwuje zawartość lizuk1990
-
Przekładka wnętrza schowka sposób ( lodówka, półka)
Jakie zaczepy? Ja nic nie mam takiego... Ogarnąłem. Trochę pocialem schowek i wszystko się dało zamontować, a wygląda jak ori, bo górna część lodówki wylozylem czarnym materiałem. Jak nie zapomnę, to wieczorem wrzucę zdjęcia :-P
-
Przekładka wnętrza schowka sposób ( lodówka, półka)
Okej, ale nie da się zamknąć schowka. Poza tym nie mam półki na Zmieniarke i robi się nierówne dno
-
Przekładka wnętrza schowka sposób ( lodówka, półka)
Siema. Próbowałem u siebie zmontować lodówkę, ale bezskutecznie. Nie da się upchnac jej samej w schowku...
-
Mocowanie bagażu wewnętrznego na szynach A6 C6
Ktoś może mi dać numer tych klipsow wysuwanych? Kupiłem listwy bez nich...
-
1.8T BEX nie da się wystroic, potrzebna pomoc
Do zamknięcia.
-
1.8T BEX nie da się wystroic, potrzebna pomoc
Logi w pierwszym poście.
-
1.8T BEX nie da się wystroic, potrzebna pomoc
Oczywiście. Mój samochód przed remontem tylko z dp wyplul 190km i 248nm, dlatego poszły mody
-
1.8T BEX nie da się wystroic, potrzebna pomoc
Nie mam do nikogo pretensji, ani nie uważam, że ktoś dał ciała. Może być tak, że coś jest źle złożone, aczkolwiek osoba, która to robiła nigdy nie miała wpadki... Jeśli trzeba, to odstawie auto do kogoś, kto jest w stanie mi pomóc. Po to jest forum, żeby szukać itd itd, więc pytam i szukam. Trafił się jakiś knif u mnie i trzeba go rozwiązać teraz :-)
-
1.8T BEX nie da się wystroic, potrzebna pomoc
Nie pytałem, ponieważ nie znam się na tym... Liczę na waszą pomoc.
-
1.8T BEX nie da się wystroic, potrzebna pomoc
Silnik robił kto inny, strojenie kto inny. Nie potrzebuje zbędnego gadania. Jak ktoś nie jest w stanie pomóc, to niech się nie wypowiada!!!
-
1.8T BEX nie da się wystroic, potrzebna pomoc
Fakt. Jutro spróbuję ogarnąć to co miało być :-)
-
1.8T BEX nie da się wystroic, potrzebna pomoc
Tuner powiedział, że mam to zrobić, więc mu dałem i zrobił. Miało się przez to dać lepiej wystroic i miało nie być problemów z zapłonem.
-
1.8T BEX nie da się wystroic, potrzebna pomoc
P.s. Jeszcze jest wywalona druga sonda i sai, wszystko wycięte w sofcie. Oto logi o których pisałeś http://vaglog.com/log_260453.html
-
1.8T BEX nie da się wystroic, potrzebna pomoc
Odma optycznie wygląda ok. Jak sprawdzić n75?
-
1.8T BEX nie da się wystroic, potrzebna pomoc
Dev czyli mam n75 wymienić? Czyli mam kupić nowy w serwisie dv i to rzekomo pomoże?