Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

1.8T BEX nie da się wystroic, potrzebna pomoc

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Do zamknięcia

Edytowane przez lizuk1990

Opublikowano

Dlaczego przepływka tak mało wskazuje? czy na pewno przekalibrowana w sofcie pod obudowe 3"?

Edytowane przez ?ukasz13

Opublikowano
  • Autor

Niestety, ale tego nie wiem... Nie znam się na tym aż tak :-(

Opublikowano

Cześć. Problem tyczy się mojego a4.

Zrobiliśmy remont silnika- nowe panewki, nowe pierścienie, kapitalny remont glowicy, nowe szklanko. Wszystko poskrecane zgodnie z wartościami autodaty.

Do tego następujące mody:

1. Kolektor wydechowy chinol hi-flow.

2. Hybryda by turbospec, która obrabia bez problemu 270km.

3. Wtryski bosch 525.

4. Fmic 550x230x65 wraz z orurowaniem.

5. Wydech 2.5".

6. DP 2.5".

7. Tip 3".

8. Wałek ssący ADR z oznaczeniem J.

9. Odprężone tłoki o 0.7mm.

10. Obudowa przeplywki 3" z Audi s3 + nowy wklad Boscha.

11. Nowe świece beru, nowe cewki z serwisu.

12. Nowy napinacz łańcucha autloga + łańcuszek swag.

13. DV Forge 007.

Chyba tyle. Reszta ori. Tłoki i korby stare ori, bo były w igła stanie- wykapane tylko w wanience ultradźwiękowe, więc jak nowe.

Potężne problemy z zapłonem- poniżej podaję logi.

http://vaglog.com/log_260244.html

http://vaglog.com/log_260245.html

http://vaglog.com/log_260246.html

Logi robione na verva98 z Orlenu. Na BP to samo, shell też.

Doładowanie ustawione na okolice 1.2 Bar.

Miało być pięknie, miało być 270+ km, a tu się wystroic nie da. Firma, która zajmuje się strojeniem mojego wozu mówi, że można wystroic ewentualnie na mniejszym booscie

i powinno się udac, ale wyjdzie mała moc, a przecież nie o to chodzi...

Rzeczy, które sprawdziłem i nie wpływają na zmiany w logach:

Świece- podmieniane na inne i to samo;

Cewki- zamieniane miejscami i to samo;

Wydech- zdjęty i jazda próbna na przelocie 2.5" i to samo.

Kompresja ~10.5 na każdym cylindrze.

Ktoś jest w stanie coś podpowiedzieć?

Forge do wywalenia. Załóż seryjne i nowe DV ale to tylko drobny szczególik. Szczelność TIP TIP?

Kompresja też nie jakaś rewelacyjna jak na silnik po takim super remoncie.

Jakiej srednicy orurowanie do FMIC?

Na odległość raczej Ci nikt nie pomoże. Tutaj są potrzebne oględziny na miejscu.

Widze, ze zestaw czesci zapożyczony od znanego na forum tunera, ale jak widac poskładanie tego samego zestawu to nie daje gwarancji sukcesu.

Nie załujesz, ze nie zrobiłes tego u zródła?

Edytowane przez wampir

Opublikowano
  • Autor

Może i żałuję, jednak nie chodzi o zalowanie, tylko o ogarnięcie tego... Niekoniecznie szukam pomocy na odległość... Mogę podstawic do kogoś. Trzeba zrobię, żeby to jeździło pełnym ogniem :-)

Po czym wnosisz, że Forge do śmieci?

Opublikowano

Bardzo czesto spotykalem sie z opinia, ze nie jest szczelny. Opinie osób które go miały lub zawodowo stroją auta.

Opublikowano

Szczelność DVka N75

Opublikowano
  • Autor

Dev czyli mam n75 wymienić?

Czyli mam kupić nowy w serwisie dv i to rzekomo pomoże?

Opublikowano

Musisz sprawdzić ich szczelność.

W razie potrzeby wymienić.

Sprawdź też stan odmy

Opublikowano
  • Autor

Odma optycznie wygląda ok. Jak sprawdzić n75?

Opublikowano

Pokaż log 002+033

Opublikowano
  • Autor

P.s. Jeszcze jest wywalona druga sonda i sai, wszystko wycięte w sofcie.

Pokaż log 002+033

Oto logi o których pisałeś

http://vaglog.com/log_260453.html

Opublikowano

Jak rozumiem to odprężenie tłokow miało na celu zmniejszenie kompresji?

Opublikowano
  • Autor

Tuner powiedział, że mam to zrobić, więc mu dałem i zrobił. Miało się przez to dać lepiej wystroic i miało nie być problemów z zapłonem.

Opublikowano

edited

Edytowane przez hunter91

Opublikowano

Oto logi o których pisałeś

VAGLOG - share your VCDS/VAG-COM logs

Ja tam widzę 020+003, a nie 002+033. :D

Opublikowano
  • Autor

Fakt. Jutro spróbuję ogarnąć to co miało być :-)

Opublikowano

Tuner powiedział, że mam to zrobić, więc mu dałem i zrobił

jak tjuner robil auto, to mu je oddaj z powrotem niech naprawi swoja spartoline.

Opublikowano

Tuner powiedział, że mam to zrobić, więc mu dałem i zrobił

jak tjuner robil auto, to mu je oddaj z powrotem niech naprawi swoja spartoline.

jeśli jedna osoba składała silnik i stroiła to oddaj im spierdoline niech naprawiają albo na kolanach do Jasła ;)

Edytowane przez Imhotet

Opublikowano
  • Autor

Silnik robił kto inny, strojenie kto inny. Nie potrzebuje zbędnego gadania. Jak ktoś nie jest w stanie pomóc, to niech się nie wypowiada!!!

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.